Fan oświadczył się Kendall Jenner na parkingu. "Była bardzo zaskoczona, gdy wyjął pudełko z pierścionkiem". Zareagowała z klasą!

Jak się okazuje, nigdy nie wiadomo kiedy Amor uderzy strzałą w twoje serce. Przekonała się o tym sama Kendall Jenner, którą spotkała bardzo dziwna sytuacja. I to na parkingu.

Gdy w czwartkowe popołudnie Kendall Jenner wybrała się na miasto, by załatwiać swoje sprawy, spotkała ją nietypowa sytuacja. Na parkingu podszedł do niej jeden z fanów i poprosił ją o wspólne zdjęcie. Potem niespodziewanie zrobił coś bardzo romantycznego, czego nikt się nie spodziewał. Uklęknął na kolano... i oświadczył się modelce!

Fan oświadczył się Kendall Jenner

Kendall mimo uśmiechu, który adorator wywołał na jej twarzy, nie kryła zaskoczenia. Wideo z tej sytuacji opublikował portal E! i jak się okazuje, Kendall uśmiechnęła się i podziękowała.

Nie wiem nawet, jak się nazywasz, ale miło Cię poznać - powiedziała.

Kendall JennerKendall Jenner Forum

Choć modelka odrzuciła zaręczyny, mężczyzna nie krył zadowolenia. W końcu niewielkiej liczbie osób udaje się podejść tak blisko gwiazdy i jeszcze móc poprosić ją o rękę.

Była wyraźnie bardzo zaskoczona, gdy wyjął pudełko z pierścionkiem. Nie kryła uśmiechu na twarzy, ale powiedziała, że nawet nie zna jego imienia. Dodała, że miło było go poznać, a następnie zamknęła drzwi samochodu - powiedział naoczny świadek E!.

Nic dziwnego, że modelka odmówiła zaręczyn. W końcu nadal spotyka się z graczem NBA Benem Simmonsem. Mimo że para stara się utrzymywać swój związek w tajemnicy, zdaje się, że idzie on w bardzo dobrym kierunku.

Zobacz wideo Kendall Jenner w kampanii Reserved!

Kendall Jenner najlepiej zarabiającą modelką

Jak pamiętamy, w ostatnim czasie Kendall została okrzyknięta najlepiej zarabiającą kobiecą influencerką na świecie. Modelka zakończyła 2019 rok z dodatkowymi 16 milionami dolarów na koncie. Wyprzedzili ją jedynie Leo Messi i Cristiano Ronaldo. Tuż za Kednall znalazła się Selena Gomez, która wzbogaciła się o 8 milionów dolarów.

BO

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.