Kendall Jenner najlepiej zarabiającą influencerką. Pokonała nawet siostrę. Dzięki reklamom na Instagramie została milionerką

Kendall Jenner ma powody do radości. Właśnie została okrzyknięta najlepiej zarabiającą influencerką w 2019 roku.

Kendall Jenner kończy 2019 rok z dodatkowymi 16 milionami dolarów na koncie. Modelka została właśnie uznana za najlepiej zarabiającą kobiecą influencerkę na świecie. Wyprzedzili ją jedynie Leo Messi i Cristiano Ronaldo

Kendall Jenner zarobiła 15,9 milionów dolarów

Instagram jest obecnie jedną z najpopularniejszych platform społecznościowych na świecie. Nic więc dziwnego, że wiele osób skupia się na pracy właśnie w sieci i zarabia na reklamach publikowanych na profilu. W tym gronie znalazła się również Kendall Jenner, która, jak się okazuje, dzięki postom sponsorowanym została milionerką. 

 

Jak podaje portal Buzz Bingo, na kampaniach reklamowych celebrytka zarobiła prawie 16 milionów dolarów, tym samym trafiając na trzecie miejsce ogólnego zestawienia. Wyliczono, że opublikowała w sieci 26 sponsorowanych postów, a więc za jeden otrzymywała 611 tys. dolarów. Co więcej, przebiła swoją siostrę, Kylie Jenner, która do tej pory uznawana była za "najlepszą maszynkę do zarabiania pieniędzy" - na jej konto wpadło "jedynie" 3,8 miliona dolarów.

Tuż za Kednall znalazła się Selena Gomez, która wzbogaciła się o osiem milionów dolarów, jednak najbardziej imponują zarobki dwóch panów, którzy znaleźli się na podium. Mowa o Cristiano Ronaldo i Leo Messim.

 

Najlepiej opłacalnym influencerem okazał się ten pierwszy, zarabiając w 2019 roku 47,9 milionów dolarów. Napastnik FC Barcelony może się pochwalić 23,3 milionami dolarów dochodów z reklam. 

Zaskoczeni? Te stawki naprawdę robią wrażenie. 

CW

Kendall Jenner została ambasadorką polskiej marki, Reserved. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.