Misiek Koterski uczcił Dzień Kobiet wspólnym selfie z Marcelą Leszczak. "Kobieta mojego życia". Po kryzysie ani śladu

Misiek Koterski i Marcela Leszczak wrócili do siebie po kilku miesiącach przerwy. Jak się okazuje, ich uczucie jest jeszcze silniejsze.

Związek Miśka Koterskiego i Marceli Leszczak to jedna z największych niespodzianek w polskim show-biznesie. Początkowo mało kto spodziewał się, że ich uczucie to coś poważniejszego. Czas pokazał jednak, że niedowiarkowie nie mieli racji. Para regularnie okazywała sobie uczucia na Instagramie, a także podczas wywiadów. Doczekali się nawet syna, Fryderyka. Niestety, jesienią ubiegłego roku dopadł ich kryzys i postanowili zakończyć kilkuletnią relację. Przerwa nie trwała jednak długo.

Jeszcze nie tak dawno temu Marcela Leszczak deklarowała się jako singielka.Dwa miesiące później wróciła na salony w towarzystwie Miśka Koterskiego. Podczas kolejnego wspólnego wyjścia na ściankę, w rozmowie z naszym reporterem modelka przyznała, że jej syn ma pełną rodzinę, a tym samym potwierdziła powrót do Miśka Koterskiego.

Misiek Koterski rozpływa się nam Marcelą Leszczak

Jak widać, stara miłość nie rdzewieje. Na dowód tego powiedzenia Misiek wrzucił na swój profil na Instagramie wspólne zdjęcie z ukochaną. Okazją był Dzień Kobiet.

 

Urocze selfie okrasił emocjonalnym wpisem.

Dziękuje wam, że jesteście, ale najbardziej dziękuje kobiecie mojego życia i największej miłości Marceli Leszczak. Dzięki Tobie poznałem, co to znaczy naprawdę kosztować życie i poznałem jego najpiękniejszy smak, jakim jest nasz największy skarb, Fryderyk. Kocham Cię - napisał.

Ależ romantycznie! Tego samego zdania są obserwatorzy Miśka. W komentarzach zaroiło się od ciepłych słów.

Moja ulubiona para.
Piękni.
Wszystkiego najlepszego dla was - piszą.

Rzeczywiście serce rośnie. Życzymy dużo miłości!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.