Marcela Leszczak kusi nagim zdjęciem, a fanka wypomina jej hipokryzję i pisze o Miśku Koterskim. Modelka odpowiedziała

Marcela Leszczak opublikowała w sieci nagą fotografię z profesjonalnej sesji zdjęciowej. W komentarzach nie brakuje zachwytów i uszczypliwości. Fanka zarzuciła modelce hipokryzję.

Marcela Leszczak zdobyła popularność dzięki udziałowi w "Top Model", w którym zajęła drugie miejsce. Wielu uważało nawet, że powinna wygrać program. Chyba dobrze, że tak się nie stało, bo wybiegową modelką nie została, porzucając to na rzecz celebryckiej kariery. Pomógł jej w tym z pewnością związek z Miśkiem Koterskim, dzięki któremu ma dziś pokaźną grupkę fanów. To dla nich opublikowała na Instagramie nagie zdjęcie.

Marcela Leszczak marzy o byciu piosenkarką. Posłuchajcie, jak poradziła sobie w duecie z Miśkiem Koterskim. 

Marcela Leszczak na topless na Instagramie

Była partnerka Miśka Koterskiego opublikowała w sieci odważne zdjęcie. Zapozowała do niego nago - jedną pierś zakrywając kolanem, a drugą pikselując. Marcela chyba zdawała sobie sprawę, że wiele ryzykuje, dodając taką prowokująca fotkę, bo poprosiła o wyrozumiałość. 

Coś zupełnie innego. Tylko mnie nie zjedzcie - napisała.

Faktycznie, miała rację. Pod komentarzem pojawiły się nie tylko komplementy. Jedna z fanek, choć przyznała, że zdjęcie bardzo jej się podoba, zarzuciła Marceli hipokryzję. Okazuje się, że modelka w przeszłości krytykowała koleżanki, które publikowały w sieci nagie zdjęcia. 

Najlepsze było nagranie, jak mówiłaś, że Twoje koleżanki dodają zdjęcia z dekoltami, a Ty zawsze tak skromnie, w sensie niewydekoltowana itd., bo Twoi rodzice Cię obserwują. I tak się zastanawiam, Twój ex, Michał, teraz modli się, Biblia, Bóg, święty i te sprawy, a Ty zaczęłaś dodawać nagie zdjęcia. Hmm... trochę to takie dziwne, ale oczywiście bardzo mi się podoba to zdjęcie. Jesteś piękna kobietą.

Leszczak natychmiast odpowiedziała na zarzuty. 

Wiesz... nie chce się głupio tłumaczyć. Zdjęcie powstało podczas sesji. Nie oceniam koleżanek, nie oceniam Michała i jego wiary, nie oceniajcie mnie.

No cóż... Problematyczna sprawa, ale fakt, zdjęcie ładne. 

CW

Więcej o:
Komentarze (13)
Marcela Leszczak kusi nagim zdjęciem, a fanka wypomina jej hipokryzję i pisze o Miśku Koterskim. Modelka odpowiedziała
Zaloguj się
 • Oceniono 5 razy 3

  I to właśnie robi z kobietą makeup. Na zdjęciu numer 3 bez permanentnego makijażu wygląda jak żaba.

 • versum

  Oceniono 3 razy 3

  Ładna dziewczyna ale jak sobie pomyślę ze dotykał ją ten śliski narkomano-alhoholik Koterski to się jej jakoś zaczynam brzydzić

 • ohmylord

  Oceniono 3 razy 3

  w wannie w majtkach?!

 • bahmat

  Oceniono 3 razy 3

  Nie wstydź się sutków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Jan Kowalski

  Oceniono 2 razy 2

  Kiedyś zastanawiałem się, czy znajdzie się panienka, która zacznie z nim chodzić. Gdzieś w podświadomości, wydawało się to niemożliwe, a tu proszę!

 • dodosdontquack

  Oceniono 1 raz 1

  ladna babka, ale te sztuczne cycki beznadziejne :( rozumiem, jak jakis paszczur zaczyna kombinowac z wygladem w poczuciu desperacji, ale jak jest sie atrakcyjnym z natury to po takie przemiany w plastykowego rozenka?

 • nihilistasl

  Oceniono 1 raz 1

  Kto to?

 • malepifko

  Oceniono 3 razy 1

  Wystarczy zerknąć na fotkę 2 i 3, by dostrzec jaką potęgą jest makijaż.

 • Zyta Gilowska

  Oceniono 1 raz 1

  Nie rozumiem poruszenia . Internet jest pełny gołych bab .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX