Finał "The Voice Kids" trwa. Kto trafił do najlepszej trójki? Faworyt nadal w grze

Już za kilka chwil poznamy trzeciego zwycięzcę polskiego "The Voice Kids". Kto sięgnie po statuetkę?

23 lutego Telewizja Polska wyemitowała ostatni odcinek trzeciego sezonu "The Voice Kids". W pierwszej części finału na scenie zaprezentowało się dziewięcioro dzieci (po trzy z każdej drużyny). Dla sześciorga z nich przygoda niestety szybko się zakończyła. Kogo wybrali trenerzy w składzie: Cleo, Dawid Kwiatkowski, Tomson i Baron?

Zobacz wideo

Finał "The Voice Kids" - część pierwsza

Jako pierwsze na scenie zaprezentowały się uczestniczki z drużyny Tomsona i Barona. Hanna Sztachańska zaśpiewała piosenkę "This song". 

To był bardzo dojrzały występ. Czułaś tę piosenkę. Brawo! - powiedział Dawid. 

Ewelina Kozub wykonała hit Ewy Farnej, "Cicho", a Aleksandra Gwazdacz zmierzyła się z piosenką Shakiry, "Waka, Waka". Trzeba przyznać, że ta druga wypadła naprawdę dobrze. Chwilami naśladowała charakterystyczny wokal Kolumbijki. Pytanie tylko, czy to odpowiednia piosenka na finał. Ostatecznie muzycy Afromental podjęli decyzję, że w ścisłym finale po raz kolejny zaśpiewa Hania Sztachańska.

'The Voice Kids''The Voice Kids' screen 'The Voice Kids'

Urodzona w Stanach Zjednoczonych Natalia Kawalec zachwyciła wykonaniem piosenki wszech czasów, "Dziwny jest ten świat". 15-latka otrzymała owacje na stojąco. 

Brzmisz, jakbyś miała siedem nagród Grammy i miała za sobą dwa rozwody - stwierdził Kammel.

Następnie na scenie zaprezentował się Szymon Lubicki. Chłopiec wykonał "Just the way you are" z repertuaru Bruno Marsa i zadedykował występ mamie. Jako ostatnia na scenie pojawiła się Wiktoria Zwolińska. Nastolatka zachwyciła śpiewając piosenkę Metalici, "Nothing Else Matters".

Cleo miała naprawdę ciężki orzech do zgryzienia. Ostatecznie postawiła na Natalię Kawalec. 

'The Voice Kids''The Voice Kids' screen 'The Voice Kids'

Jako ostatni na scenie wystąpili uczestnicy z drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Anastazja Maciąg zaśpiewała singiel Kayah, "Jestem kamieniem". Ala Tracz zmierzyła się z hitem Whitney Houston, "I have nothing". Ona również otrzymała owacje na stojąco. 

'The Voice Kids''The Voice Kids' screen 'The Voice Kids'

Jako ostatni na scenie zaprezentował się Marcin Maciejczak, faworyt edycji. Nikogo nie zdziwiła więc decyzja Dawida. To właśnie jego wytypował jako swojego reprezentanta w ścisłym finale.

'The Voice Kids''The Voice Kids' screen 'The Voice Kids'

Jak myślicie, kto wygra show? 

CW