"Sabrina, nastoletnia czarownica" 23 lata później. Ekipa serialu bawiła się razem na hucznej imprezie

"Sabrina, nastoletnia czarownica" to popularny w latach 90. serial o dziewczynie, która w 16. urodziny odkryła swoje magiczne moce. Moda na oglądanie amerykańskiego hitu przybyła wówczas również do Polski. Aktorzy tej produkcji spotkali się po 23 latach na jednej imprezie.

Aż trudno uwierzyć, że ekipa serialu "Sabrina, nastoletnia czarownica" jest tak ze sobą zżyta. Mimo że od emisji ostatniego odcinka minęło wiele lat, aktorzy wciąż utrzymują ze sobą chociażby telefoniczny kontakt. Producenci hitu o młodej czarodziejce, która w towarzystwie swoich ciotek zmagała się z niecodziennymi magicznymi problemami, wpadli na pomysł stworzenia serialu 23 lata temu. Jak zmieniła się Melissa Joan Hart, wcielająca się w Sabrinę? To właśnie ona zorganizowała imprezę, na którą zjechała się cała, licząca około stu osób ekipa serialu. 

Czyżby Wiktoria Gąsiewska przepadała za tematyką pełną magii i czarów? Tak bawiła się na premierze filmu z Angeliną Jolie w roli głównej!

Zobacz wideo

Aktorzy "Sabriny..." są jak rodzina. Bawią się razem świetnie!

Kilka dni temu ekipa amerykańskiego hitu z lat 90. zobaczyła się pierwszy raz od dwóch dekad. Goście przybyli tłumnie na zorganizowane wydarzenie. Serialowa czarownica wynajęła specjalnie na tę noc prestiżowy lokal w samym Los Angeles.

Na imprezie zjawiło się około 100 osób, które przyjechały, aby powspominać dawne czasy. Dotarli zarówno z oddalonych o tysiące kilometrów miast Ameryki Północnej, jak i innych zakątków świata. Na Instagramie opublikowano interesującą fotorelację ze spotkania. Widać, że filmowcy bawili się świetnie w swoim gronie!

 

Zaproszone na imprezę gwiazdy, zgodnie przyznały, że cała ekipa "Sabriny..." jest jak jedna wielka rodzina. 

Moje życie przez 7 lat kręciło się wokół tych ludzi, którzy zajmują bardzo szczególne miejsce w moim sercu. Wszyscy w większości przypadków pamiętają czasy liceum i studiów, a to było 7 lat, więc to moja druga rodzina - napisała we wzruszającym poście w mediach społecznościowych Hart. 

Na imprezie pojawiły się również inne gwiazdy serialu, między innymi: Nate Richert, Alimi Ballard, Jenna Leigh Green, Lindsay Sloane, Soleil Moon Frye i Tara Strong.

BWO