Sabrina z "Nastoletniej czarownicy" ma już 41 lat. Jest piękną kobietą, ale czy ją poznacie? NOWE ZDJĘCIA

Melissa Joan Hart, czyli Sabrina z "Nastoletniej czarownicy" jest już dojrzałą kobietą. Jak wygląda? Zobaczcie, co pokazuje na Instagramie.

Kiedy Melissa Joan Hart jako "nastolatka" zagrała w "Sabrinie, nastoletniej czarownicy", miała 20 lat. To było w 1996 roku, obecnie aktorka ma 41 lat i oczywiście niewiele przypomina tamtą młodziutką dziewczynę.

Sukces serialu uderzył jej do głowy i szybko stała się skandalizującą gwiazdką, o której ekscesach z lubością pisały ówczesne media.

Eksperymentowałam z narkotykami. Paliłam trawkę, brałam ecstasy i meskalinę, jadłam grzyby halucynogenne. To trwało około półtora roku. Wpadłam w złe towarzystwo - wyznała kilka lat temu w książce "Melissa Explains It All".

>>>> MELISSA JOAN HART

To już przeszłość. Melissa Joan Hart w niczym nie przypomina dawnej imprezowiczki. Od 2003 roku jest żoną muzyka Marka Wilkersona z którym ma 3 synów: Masona Waltera, Braydona Harta i Tuckera. Praktycznie przestała grać, przed kamerą udziela się sporadycznie, zajmuje domem i wychowywaniem chłopców. Dawna skandalistka ustatkowała się.

JZ

Więcej o:
Komentarze (7)
Sabrina z "Nastoletniej czarownicy" ma już 41 lat. Jest piękną kobietą, ale czy ją poznacie? NOWE ZDJĘCIA
Zaloguj się
 • Gość: illusja

  Oceniono 9 razy 9

  Nieprawdę piszecie, dalej gra w serialu pt Mellisa & Joey

 • Gość: Ania

  Oceniono 8 razy 4

  Naturalna i piękna

 • Gość: greds

  Oceniono 9 razy 3

  Super! Zamiast na pierwszym miejscu w zyciu stawić sobie swoje ciało, postawiła na rodzinę i szczęście. Tylko to czym karmi swoje dzieci budzi watpliwości...

 • Gość: GdzieWesele.pl poleca

  Oceniono 2 razy -2

  Nadal jest piękną kobietą! Natura przede wszystkim!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX