Już wiemy, kto zastąpi Ewę Chodakowską w "Dance, dance, dance". To wielka gwiazda "M jak Miłość"

Właśnie dowiedzieliśmy się, kto oprócz Idy Nowakowskiej i Roberta Kupisza zasiądzie w jury "Dance, dance, dance". Zapowiadają się wielkie emocje.
Zobacz wideo

29 lutego rusza druga edycja programu "Dance, dance, dance". Poznaliśmy już wszystkich uczestników, którzy zaprezentują swoje taneczne umiejętności. Na scenie zobaczymy Katarzynę Stankiewicz z siostrą Anią, Pamelę Stefanowicz i Mateusza Janusza znanych jako Fit Lovers, aktorów Annę Karczmarczyk z Mateuszem Łapką, prezenterów Małgorzatę Tomaszewską i Aleksandra Sikorę. Oprócz nich pojawią się dwa męskie duety. Aktor Rafał Mroczek zaprosił do udziału w show Przemysława Cypryańskiego, a akrobata Rafał Jonkisz swojego brata Krzysztofa.

"Dance, dance, dance". Anna Mucha w jury

Do tej pory tajemnicą było jednak nazwisko osoby, która zastąpi Ewę Chodakowską w jury. Trenerka zrezygnowała z udziału, ponieważ ma za dużo obowiązków zawodowych i będzie ciągle w rozjazdach. Teraz jednak wiemy, że obok Idy Nowakowskiej i Roberta Kupisza zasiądzie Anna Mucha. Gwiazda "M jak Miłość" pochwaliła się tą wiadomością ze swoimi fanami. Napisała na Instagramie post, w którym zapowiedziała, że choć bardzo się cieszy, to nie zawsze będzie miło:

Wydało się! To ja zasiądę po prawicy Idy i Roberta. Zapowiada się show pełen emocji, krwi i potu! Technika ma dla mnie drugorzędne znaczenie. Ważniejsze jest to, czy uczestnicy wciągną mnie w swoją historię! A ja... No cóż, zawsze mówię to, co myślę - zdradza Anna Mucha.
 

Choć jest to debiut Muchy w show TVP2, to jednak ma ona doświadczenie jako jurorka w programie tanecznym. W 2009 roku, po wygranej "Tańca z gwiazdami", zaczęła oceniać uczestników 5. edycji "You Can Dance", emitowanego przez TVN. Aktorka jednak ze względu na pracę na planie "M jak Miłość" zrezygnowała z dalszego udziału. Jej miejsce zajęła Kinga Rusin.

Jak sobie poradzi Anna Mucha w nowej roli? Dowiecie się tego w sobotę 29 lutego o godzinie 20:00 w TVP2. 

AW