Elżbieta Zapendowska skrytykowała Zenka Martyniuka. "Robi źle wszystko". Muzyk odpowiada

Elżbieta Zapendowska opowiedziała, czym dla niej jest muzyka, którą tworzy Martyniuk. Reakcja króla disco polo zaskakuje.

Elżbieta Zapendowska słynie ze swojej szczerości. Jest szanowanym nauczycielem śpiewu, spod skrzydeł  którego wyszły największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, takie jak Edyta Górniak czy Doda. W wywiadzie dla portalu Plejada.pl wyraziła swoje zdanie na temat twórczości disco polo. 

Elżbieta Zapendowska krytykuje Zenka Martyniuka

Disco polo w Polsce cieszy się ogromną popularnością. Wszystko za sprawą Zenka Martyniuka, który nazywany jest "królem". Jednak według Elżbiety Zapendowskiej, to krótko mówiąc... pomyłka.

To nie jest muzyka dla mnie. [...] W tych piosenkach nie ma ani myśli, ani muzyki, ani aranżacji - mówi Elżbieta.

Została zapytana również, co sądzi o twórczości największej gwiazdy disco polo - Zenka.

Śpiewa fatalnie, ale jest sympatycznym facetem. [...] Robi źle wszystko. Poza tym on już się nie naprawi.

Portal Fakt.pl postanowił skontaktować się z wokalistą i zapytać go, co myśli o słowach Zapendowskiej. Jego odpowiedź była naprawdę dosadna.

Szczerze mówiąc, to nie wiem, kim jest pani Elżbieta. Ja się brzydko o innych nie wypowiadam i dziwię się, że inni to robią. [...] Ja robię swoje - powiedział Martyniuk.

Najwyraźniej król disco-polo nie przejmuje się słowami krytyki i z pewnością nie bierze ich do siebie. Może to i dobrze, ponieważ i tak ma tysiące fanów w całej Polsce. Nie bez powodu powstaje właśnie film, o jego twórczości, a nie każdy muzyk doczekał się takiego zaszczytu. 

"Zenek" - pierwszy zwiastun filmu o gwieździe disco polo.

Zobacz wideo

A wy co myślicie? Zgadzacie się ze słowami Zapendowskiej?

BO

Więcej o:
Komentarze (35)
Elżbieta Zapendowska skrytykowała Zenka Martyniuka. "Robi źle wszystko". Muzyk odpowiada
Zaloguj się
 • morgana50

  Oceniono 19 razy 17

  ignorancja , kiczowatość i prymitywizm to sztandarowe cechy przydoopasów pisiorów i dlatego jest tak eksploatowany przez Kurskiego !!! oni to chcą zaszczepić w ludziach umiłowanie do nieprofesjonalizmu, brzydoty i kiczu - jak widać - udaje się im (pisiorom) znakomicie, jeszcze jedna ich kadencja, a piosenki Zenka będą jedynie prawdziwymi piosenkami... i to nic, że nie śpiewa, a beczy jak koza przy kastracji...

 • kaktus47

  Oceniono 12 razy 12

  Disco polo to przede wszystkim mentalność, styl bycia, kultura lub raczej jej brak. Disco polowca jakimś dziwnym trafem da sie rozpoznać z daleka. Bez względu na poziom wykształcenia, ludzie wierni temu nurtowi nie wymagają wiele od siebie. Ważniejsze jest piwo w ręku, rozpiera koszula, brokat niż wstyd i świadomość poziomu, który reprezentuje fan i jego idol. Jesli słuchaczom nie przeszkadza poziom przykładowego Zenka, jego wypowiedzi a sama muzyka nie odpycha, to wchodzenie w dyskusje traci jakikolwiek sens.

 • j-a-ga

  Oceniono 12 razy 12

  Śpiewać to on .może źle nie śpiewa. On ma głos jak kastrowany baran.

 • gapcio2010

  Oceniono 14 razy 12

  Disco polo w muzyce to jeszcze jakos można zrozumieć ale w mentalności, to juz tragedia.....

 • salome123

  Oceniono 13 razy 11

  Pan Martyniuk to taki poczciwy, sympatyczny chłop, ale głos ma, jakby mu klejnoty urwało. Niestety disco polo to takie muzyczne DIY i ma to do siebie, że wokaliści tego nurtu nie potrafią w ogóle śpiewać. Może i niektórym zdarza się nie fałszować, ale barwa zawsze jest brzydka.

 • ireksz

  Oceniono 12 razy 10

  To kozi wiejski spiew z podlasia, jak cap bez jaj, ale gawiedzi sie podoba i co im zrobisz?

 • bokaj

  Oceniono 7 razy 7

  Jak śmiała!
  Żeby aż tak głęboko zranić muzyczną wrażliwość i upodobania kulturalnych elit IV RPP!!!
  Już szykują na Nią paski w gadzinowej TVPiS Kure.skiego, a Tablet-Gliński załatwi, że żadnego angażu w prawej i sprawiedliwej Wolsce nie dostanie...

 • kinio101

  Oceniono 7 razy 7

  Przez twe oczy czerwone, przekrwione ocipiaaałem!

 • barakuda62

  Oceniono 7 razy 7

  Nie bez powodu powstaje właśnie film, o jego twórczości, a nie każdy muzyk doczekał się takiego zaszczytu
  ......................
  No... szczególnie jak robi to TVPiS za nasze pieniądze :/
  A tak przy okazji- jako że Martyniuk uważa się za muzyka(a powinien za muzykanta) powiedzieć że nie wie kim jest Zapendowska( nie przepadam z nią, ale to prawdziwa fachura) to raczej świadczy że trafiła go dokładnie między oczy, jego reakcją mogło być ubliżenie- wybrał rżnięcie głupa- cóż chyba nawet bezpieczniejsze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX