Królowa Elżbieta II w nieoczekiwany sposób wsparła Harry'ego i Meghan. Wystarczy spojrzeć na jej płaszcz

Królowa Elżbieta II przybyła na poranne nabożeństwo w Sandringham. Do płaszcza miała przypiętą broszkę z płatkami śniegu.

Królowa Elżbieta II jest miłośniczką pereł, które zazwyczaj widać podczas różnych wystąpień. Monarchini stawia także na inny dodatek, czyli broszki. Ma sporą kolekcję tych błyskotek, co da się zauważyć, oglądając ją podczas publicznych spotkań. Zawsze przy jej płaszczu albo marynarce widać tę ozdobę. Jedna z nich jest wyjątkowa i pojawiła się na płaszczu królowej 2 lutego podczas jej wyjścia do kościoła - to wystarczyło, żeby brytyjskie media rozpisywały się, że królowa w ten sposób wspiera Harry'ego i Meghan.

Rodzina królewska to firma. Co teraz z Harrym i Meghan?

Zobacz wideo

Królowa Elżbieta II pokazała, że popiera Harry'ego i Meghan

Na niedzielne nabożeństwo w Sandringham monarchini założyła błękitny płaszcz i kapelusz, wzorzystą sukienkę oraz czarne rękawiczki, torebkę i buty. Królowa miała na sobie jak zawsze sznury pereł i perłowe kolczyki.

Królowa Elżbieta IIKrólowa Elżbieta II AP

Elżbieta II ozdobiła swój płaszcz broszką w charakterystycznym kształcie płatka śniegu. Ta biżuteria jest wyjątkowa, ponieważ została podarowana przez byłego gubernatora Kanady Davida Johnstona w 2017 roku. Brytyjskie i amerykańskie media są przekonane, że decyzja o założeniu tego elementu biżuterii nie była przypadkowa. Pokazuje, że królowa akceptuje decyzję Harry'ego i Meghan o rozpoczęciu nowego życia właśnie w Kanadzie, pisze E! News

Książę Harry i Meghan Markle już w Kanadzie

Przypomnijmy, że w styczniu książę i księżna Sussex opublikowali na Instagramie oświadczenie, że chcą zrezygnować z pełnienia książęcych obowiązków i uniezależnić się finansowo. Później królowa spotkała się z księciem Harrym, Williamem i Karolem. Po spotkaniu wydała oświadczenie odnośnie decyzji wnuka i jego żony. Deklarowała w nim, że będzie wspierać Harry'ego i Mehgan.

Dzisiaj moja rodzina przeprowadziła bardzo konstruktywną dyskusje na temat przyszłości mojego wnuka i jego rodziny. Całkowicie popieramy Harry'ego i Meghan, aby stworzyć nowe życie jako rodzina - powiedziała królowa.

Para przebywa w Kanadzie i ma chrapkę na nowe lokum. Nieruchomość w Vancouver warta 36 milionów dolarów zlokalizowana jest przy oceanie. Zdania osób mieszkających w pobliżu rezydencji na temat nowych lokatorów są podzielone.

Widać, że Harry nadal jest ukochanym wnukiem Elżbiety. Królowa wybaczy mu wszystko, nawet porzucenie rodziny królewskiej. 

DK