Barbara Kurdej-Szatan niespodziewanie przybyła na rozdanie Telekamer. W swojej przemowie nawiązała do emisji gali w telewizji

Barbara Kurdej-Szatan zajwiła się na rozdaniu nagród "Tele Tygodnia" i wręczyła Złotą Telekamerę. W swojej przemowie nawiązała do poprzednich edycji plebiscytu, które nie były emitowane na antenie.

Barbara Kurdej-Szatan w tym roku nie została nominowana do zdobycia statuetki. 3 lutego, czyli w dniu, kiedy po raz 23. zostają rozdane nagrody "Tele Tygodnia", była widziana na pokazie mody Fundacji Spełnionych Marzeń. Widzowie mogli być więc zaskoczeni pojawieniem się gwiazdy na gali.

Barbara Kurdej-Szatan o kryzysie w małżeństwie:

Barbara Kurdej-Szatan na Telekamerach 

Aktorka wręczyła Złotą Telekamerę, a podczas przemowy na scenie odniosła się do TVP. Przez ostatnie trzy lata gala nie była emitowana na antenie żadnej telewizji. Wydawnictwo Bauer, czyli właściciel tygodnika "Tele Tydzień", nie dogadał się z Telewizją Polską. Do 2016 roku wydarzenie było transmitowane na kanale TVP 2. 

Barbara Kurdej-Szatan powiedziała, że cieszy ją, że gala wręczenia nagród "Tele Tygodnia" wróciła do telewizji. Można się domyślać, że miała na myśli to, że pojawiła się na innym kanale, bo w tym roku została emitowana przez Puls.

Bardzo cieszę się, że Telekamery wróciły do teatru i są emitowane w telewizji - powiedziała Kurdej-Szatan. 

Telekamera została przyznana ekipie serialu "Ojciec Mateusz". Barbara Kurdej-Szatan zjawiła się w długiej sukni z czarnym welurowym gorsetem i żółtą spódnicą ze złotym haftem. Postawiła na mocny makijaż oka, a włosy zaczesała do tyłu. Aktorka przybyła w towarzystwie męża Rafała Szatana. Zdjęcia z wydarzenia zajdziecie w galerii. 

Przypomnijmy, że gwiazda podobno została zwolniona z Telewizji Polskiej za poglądy polityczne. Barbara Kurdej-Szatan wspiera środowiska LGBT, sprzyjała kandydaturze Rafała Trzaskowskiego na prezydenta Warszawy i uczestniczyła w manifestacjach. To miało się nie spodobać władzom, dlatego utraciła aż trzy programy. Byłą największą gwiazdą Telewizji Polskiej. Występowała w "M jak miłość", była gospodynią "The Voice Kids", "The Voice of Poland" oraz "Dance, dance, dance". Teraz na antenie TVP pojawia się tylko w roli aktorki, bo nadal występuje tylko w serialu. 

DK

Więcej o:
Komentarze (37)
Barbara Kurdej-Szatan niespodziewanie przybyła na rozdanie Telekamer. W swojej przemowie wbiła szpilę TVP?
Zaloguj się
 • lgsz

  Oceniono 8 razy 6

  nie była nominowana i nie dostała, a za co niby miała być ta nominacja - za nic

 • gokle

  Oceniono 5 razy 5

  Po co w ogole te telekamery, skoro my nie mamy telwizji. Za pieniadze placone marnym aktorom, marnym rezyserom, marnym studiom filmowym lepiej kupic troche zachodnich produkcji i zaplacic tylko za dubbing.

 • spurskonrad

  Oceniono 6 razy 4

  Zazdrość naszych pań nie zna granic komentarze pełne jadu ,co boli dupkę brzydule i inne potwory .

 • goska10001

  Oceniono 6 razy 4

  Suknia koszmarna..gorset jak na drutach, dół jak że starej zaslony

 • qast

  Oceniono 16 razy 4

  Za normalne poglądy wylatuje się z nienormalnej telewizji.
  Twarz ma się tylko jedną.
  A Kur.wizja przeminie w niesławie. Wraz z obecnymi jej zbrukanymi gwiazdami. Wyciagnietymi z lokalnego szamba (jak Rydzyk TV czy wPotylice) by współtworzyli jedno wielkie ogolnopolskie szambo .

 • atr8

  Oceniono 3 razy 3

  ...pojawiła się w roli aktorki. Ależ trafna uwaga. Aktorką nie jest, może ją tylko marnie zagrać. A zdjęcie 6 super, trudno o brzydsze ujęcie.

 • intelektualista123

  Oceniono 7 razy 3

  marna aktorka wychodząca z lodówki

 • mid1

  Oceniono 2 razy 2

  A co kogo obchodzą słowa takiej idiotki ?

 • piotrm74

  Oceniono 2 razy 2

  jest zima.... jest deska

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX