Barbara Kurdej-Szatan niespodziewanie przybyła na rozdanie Telekamer. W swojej przemowie nawiązała do emisji gali w telewizji

Barbara Kurdej-Szatan zajwiła się na rozdaniu nagród "Tele Tygodnia" i wręczyła Złotą Telekamerę. W swojej przemowie nawiązała do poprzednich edycji plebiscytu, które nie były emitowane na antenie.

Barbara Kurdej-Szatan w tym roku nie została nominowana do zdobycia statuetki. 3 lutego, czyli w dniu, kiedy po raz 23. zostają rozdane nagrody "Tele Tygodnia", była widziana na pokazie mody Fundacji Spełnionych Marzeń. Widzowie mogli być więc zaskoczeni pojawieniem się gwiazdy na gali.

Barbara Kurdej-Szatan o kryzysie w małżeństwie:

Zobacz wideo

Barbara Kurdej-Szatan na Telekamerach 

Aktorka wręczyła Złotą Telekamerę, a podczas przemowy na scenie odniosła się do TVP. Przez ostatnie trzy lata gala nie była emitowana na antenie żadnej telewizji. Wydawnictwo Bauer, czyli właściciel tygodnika "Tele Tydzień", nie dogadał się z Telewizją Polską. Do 2016 roku wydarzenie było transmitowane na kanale TVP 2. 

Barbara Kurdej-Szatan powiedziała, że cieszy ją, że gala wręczenia nagród "Tele Tygodnia" wróciła do telewizji. Można się domyślać, że miała na myśli to, że pojawiła się na innym kanale, bo w tym roku została emitowana przez Puls.

Bardzo cieszę się, że Telekamery wróciły do teatru i są emitowane w telewizji - powiedziała Kurdej-Szatan. 

Telekamera została przyznana ekipie serialu "Ojciec Mateusz". Barbara Kurdej-Szatan zjawiła się w długiej sukni z czarnym welurowym gorsetem i żółtą spódnicą ze złotym haftem. Postawiła na mocny makijaż oka, a włosy zaczesała do tyłu. Aktorka przybyła w towarzystwie męża Rafała Szatana. Zdjęcia z wydarzenia zajdziecie w galerii. 

Przypomnijmy, że gwiazda podobno została zwolniona z Telewizji Polskiej za poglądy polityczne. Barbara Kurdej-Szatan wspiera środowiska LGBT, sprzyjała kandydaturze Rafała Trzaskowskiego na prezydenta Warszawy i uczestniczyła w manifestacjach. To miało się nie spodobać władzom, dlatego utraciła aż trzy programy. Byłą największą gwiazdą Telewizji Polskiej. Występowała w "M jak miłość", była gospodynią "The Voice Kids", "The Voice of Poland" oraz "Dance, dance, dance". Teraz na antenie TVP pojawia się tylko w roli aktorki, bo nadal występuje tylko w serialu. 

DK

Więcej o: