Agata Rubik poszła na biobazar z torbą Diora. Myślicie, że trzymała w niej ziemniaki?

Agata Rubik postanowiła wybrać się na zakupy spożywcze. Zakupione produkty nie zapakowała jednak do zwykłej bawełnianej torby.

Agata Rubik jest bardzo zaangażowania w prowadzenie swojego konta na Instagramie. Nie ma problemu, aby publikować fotografie, które przestawiają jej życie prywatne. Tyczy to się również jej męża Piotra Rubika oraz dzieci. Tym razem pochwaliła się jednak zdjęciem zakupów. Jest na bogato?

Czy Agata Rubik i jej mąż wezmą udział w telewizyjnym show? Nam powiedzieli!

Agata Rubik na zakupach z drogą torbą

Żona Piotra Rubika opublikowała ostatnio na swoim InstaStories zdjęcie z zakupów spożywczych. Agata poszła na biobazar, zabierając ze sobą torbę... Diora. Chyba zwykłe bawełniane worki stały się już niemodne.

Widać, że kupiła sporo rzeczy. Bardzo nas to cieszy, że Agata i jej rodzina zdrowo się odżywiają. Jak myślicie, co znalazło się w torbie? Ziemniaki, cebula, a może buraki?

Agata RubikAgata Rubik instagram/agata_rubik

Fani komplementują Agatę Rubik

Jak już wspomnieliśmy, Agata jest bardzo aktywną osobą na Instagramie. Dzięki temu nawiązała ze swoimi obserwatorami bardzo bliską relację. Internauci chętnie komentują jej publikacje i wyrażają swoje zdanie. Tak samo było, kiedy żona Piotra opublikowała zdjęcie bez makijażu. Tylko zobaczcie!

Jak miło, że znane osoby pokazują się również w naturalnym wydaniu. Niezrobione, nieustawione, takie "zwyczajne". Podziwiam, jest pani piękna.
Jak ja lubię tą naturalność. Jestem pod ogromnym wrażeniem.
Wygląda pani pięknie. Tak naturalnie - pisali.

Trudno się z nimi nie zgodzić. Rubik wygląda na zdjęciach jak nastolatka! A wracając do zakupów... Wy również chodzicie na nie tylko z markowymi torbami? ;)

KB

Więcej o:
Komentarze (6)
Agata Rubik poszła na biobazar z torbą Diora. Myślicie, że trzymała w niej ziemniaki?
Zaloguj się
 • carolina_reaper

  Oceniono 4 razy 4

  na kazdym indyjskim czy tajskim bazarze takich markowych toreb jest zatrzesienie, ostatnio widzialem nawet na polskich bazarach

 • starsza10

  Oceniono 3 razy 3

  A zaraz potem poszła do toalety w restauracji Belvedere.

 • wejsunek47

  Oceniono 3 razy 3

  i teraz po wioskach i zaściankach wszystkie kobiety wpadną w depresję i zaczną odkładać z 500+ na torbę od Diora... no na wiochainstastory trzeba się pokazać..

 • adam3407

  Oceniono 2 razy 2

  Diora przestawiła się z głośników na torby?

 • yuraathor

  Oceniono 2 razy 2

  a ja mam torbę , którą żona uszyła z dzinsowej spódnicy. bywam z nią w biedronce lidlu netto i kauflandzie
  zajefajna jest

 • j-a-ga

  Oceniono 2 razy 2

  Oni to pewnie nie jedzą ziemniaków tylko bataty.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX