Kim Kardashian kolejny raz zaskoczyła fanów. Pokazała ogromną łazienkę i "leśny" taras. Nic dziwniejszego dzisiaj nie zobaczycie

Czy Kim Kardashian może jeszcze czymś zaskoczyć? Okazuje się, że tak! Celebrytka opublikowała na profilu w mediach społecznościowych relację, dzięki której fani kolejny raz zobaczyli, jak mieszka gwiazda. Ich uwagę przyciągnął niebiański taras i ogromna łazienka. To styl jedynie dla bogatych?

Jasne kolory i surowy design - to charakterystyczne dla mieszkania Kim Kardashian cechy. Celebrytka uwielbia przepych, a w kwestii aranżacji swojego domu wybrała styl, który jedynie na pierwszy rzut oka wydaje się emanować prostotą. Biel i szarość przeplatają się z bujną zielenią za oknem. Jednak największe wrażenie robi taras, który ulokowany jest przy samej łazience. Fani zazdroszczą Kim pięknych widoków. 

Pamiętacie, ile kosztował pierścionek amerykańskiej celebrytki?

Zobacz wideo

Kim Kardashian pochwaliła się ogromną łazienką i tarasem

Zdjęcia, które udostępniła gwiazda, naprawdę robią wrażenie. Ogromna przeszklona łazienka jest miejscem, w którym Kim ma szansę na relaks, przyglądając się kwitnącej za oknem zieleni. A trzeba przyznać, że to właśnie bujne rośliny przyciągnęły największą uwagę fanów. Taras celebrytki wygląda jak las. 

 

Celebrytka pochwaliła się, że często zmienia wystrój swojego lokum. Szybko nudzi się nowymi aranżacjami i dba o każdy szczegół. Nie dziwi więc fakt, że Kim postanowiła zmodyfikować aktualny wystrój rajskiego balkonu. Tym razem postawiła na świeżą kwitnącą lawendę, która idealnie wpisuje się w chłodny styl całego mieszkania. Podoba się wam?

BWO