Ilona Felicjańska i Paul Montana nie stawili się na rozprawie sądowej. "Sprawą zajmuje się adwokat"

9 stycznia 2020 roku miała odbyć się pierwsza rozprawa sądowa dotycząca Ilony Felicjańskiej i jej męża Paula Montany. Jednak oskarżeni nie pojawili się w sądzie. Co dalej ze sprawą pobicia?

Ilona Felicjańska była oczekiwana w sądzie po awanturze z 18 grudnia 2019 roku. Modelka tego dnia wdała się w kłótnię ze swoim mężem. Okazało się, że między małżonkami doszło do bójki, a Ilona miała ugryźć Paula w łydkę.

Ilona Felicjańska nie stawiła się w sądzie

Para zeznała, że tego feralnego dnia oboje byli pod wpływem alkoholu. Trafili do aresztu na sześć dni, po czym wyszli za opłaceniem kaucji. Termin rozprawy został wyznaczony na 9 stycznia 2020 roku i do tego czasu para miała zakaz zbliżania się do siebie. Jak pisaliśmy wcześniej, małżonkowie łamali ten zakaz wielokrotnie i zostali nawet "przyłapani" na jednej z plaż w USA.

Ilona Felicjańśka w rozmowie z portalem fakt.pl wyjaśniła, czemu nie pojawiła się na rozprawie:

Nas tam nie ma. Sprawą zajmuje się nasz adwokat.

W tej samej rozmowie przyznała również, że nie należy do osób, które rozdrapują przeszłość, tylko zastanawiają się, jak można ją naprawić:

Zastanawiam się, co ta sytuacja chce mi pokazać. Teraz wyraźnie widzę, że chodzi o relację, związek dwóch osób, które pomimo wielkiej miłości, walczą ze sobą. - podsumowała.

Z powodu niepojawienia się oskarżonych sąd nie wydał wyroku. Następna rozprawa została wyznaczona na 16 stycznia.

BO

Bolesne rozwody gwiazd:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (12)
Ilona Felicjańska i Paul Montana nie stawili się na rozprawie sądowej. "Sprawą zajmuje się adwokat"
Zaloguj się
 • Gość: Hana

  Oceniono 10 razy 6

  Cóż to za małżeństwo, które wobec siebie stosuje przemoc? Jak można uderzyć kogokolwiek, a tym ardziej bliską sercu osobę. Według mnie to żałosna para, małżeństwo, a raczej już po małżenstwie.. No chyba, że kręci ich zadawanie komuś bólu i czerpanie radości z tych doznań.. Żałosne..

 • Gość: gość

  Oceniono 7 razy 5

  skąd oni maja kasę na adwokata? ktos ich reprezentuje probono czy maja obrońcę z urzędu? bo jeśli mu płacą to ciekawe że na jego wynagrodzenie mają hajs, ale żeby wyjść z aresztu przyjaciele musieli zrobic zrzutkę

 • pislamabad

  Oceniono 4 razy 4

  Czegoś nie kumam: Skoro tak im dobrze to dlaczego on nie wycofa oskarżenia o pogryzienie? Przecież tego typu sprawy na całym świecie ściga się z powództwa prywatnego a nie tak, że attorney będzie Kielonkę oskarżał nawet wbrew woli pokrzywdzonego. Chyba, że Kielonka ma na koncie stawianie oporu czy kopanie w radiowóz to oczywiście oskarżenie publiczne...

 • Gość: szanel59

  Oceniono 3 razy 3

  Kielona pokazala klase

 • yaroslava_kaczelnik

  Oceniono 1 raz 1

  dno..... no to cyk ilonka....

 • Gość: mit

  Oceniono 1 raz 1

  co ta sytuacja ma Pani pokazać????? Boszszsz, ma Pani wątpliwości? Widać nie jest to jeszcze to dno, które każe ruszać na terapię....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX