Ilona Felicjańska publikuje w sieci kolejny post i przekonuje do walki o miłość: Nie poddam się, nie będę udawała, ze nic się nie stało

Ilona Felicjańska nie poddaje się i nadal walczy o atencję mediów w Polsce. Tym razem opublikowała na Instagramie zdjęcie nadmorskiego domku i napisała o miłości.

Wyjazd do Ameryki Ilona Felicjańska zapamięta na długo, o ile nie do końca życia. Choć kilka dni temu do sieci wyciekło nagranie z zatrzymania gwiazdy i jej męża, o tym, co dokładnie stało się w Miami, wiedzą tylko sami zainteresowani. Przykre wydarzenia - o dziwo - nie zniechęciły polskiej celebrytki do ograniczenia aktywności w mediach. Najpierw zainicjowała sesję na plaży, a pod każdym kolejnym zdjęciem na Instagramie przekonuje obserwatorów do walki o miłość. 

Mądrości Ilony Felicjańskiej na Instagramie

Czekające na wyrok amerykańskiego sądu małżeństwo Montana nie zawodzi i niemalże codziennie raczy fanów kolejnymi newsami. W sieci pojawiają się już nie tylko zdjęcia pary, ale głównie wywody byłej modelki na temat wielkiej miłości, jaka ich łączy. Świadczyć o tym może chociażby ostatni post Ilony. Zrobiła zdjęcie na plaży (tym razem nie sobie) i wybitnie filozofowała. 

Życie jest wyzwaniem, doświadczaniem i wzrastaniem każdego dnia. Tylko trudne i skomplikowane sytuacje mogą sprowokować nas do wspinania na szczyt. Wyżej i wyżej. A miłość zawsze jest tego warta. Nie poddam się, nie będę udawała, ze nic się nie stało, bo wierzę w prawdę i uczciwość. I wierzę nadal, że wszystko w życiu ma swój sens i cel. I ze życie chce naszego dobra i szczęścia.

Mimo że to kolejny tego typu post celebrytki, wierni fani nie poddają się i dodają jej otuchy.

Ilonka, od początku trzymam kciuki i będę. Jesteś silną kobietą. Mimo wszystko walcz i idź do przodu. Nikt nie jest idealny. Pozdrawiam.
Źli ludzie nie dają żyć, a Pani życzę wszystkiego, co najlepsze.

Jak myślicie, jak skończy się cała historia? 

CW

W Miami bawią się obecnie też Karolina Pisarek i Sandra Kubicka. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (12)
Ilona Felicjańska publikuje przekonuje do walki o miłość. "Wierzę w prawdę i uczciwość"
Zaloguj się
 • Gość: Barbara

  Oceniono 13 razy 13

  Ilona zmień dilera

 • Gość: gość

  Oceniono 9 razy 9

  "nie będę udawała, że nic się nie stało".... serio? a co ona robi od wielu dni? zabawia się w najlepsze, pisze jakieś farmazony o miłości i udaje, że nic się nie stało, może jak sie obudzi któregos ranka w rynsztoku to przyjdzie rozum do pustej głowy

 • Gość: Szymon

  Oceniono 6 razy 4

  Ilona , pobudka ! :) Ty masz dzieci Kobieto, heeeellloł?

 • Gość: gość

  Oceniono 3 razy 3

  Piękne te hashtagi po angielsku... Na filmie z aresztowania słychać jak pani celebrytka-menelka zdania po angielsku sklecić nie potrafi...

 • Gość: Tessa

  Oceniono 2 razy 2

  Jak tak ma wyglądać miłość... alkohol, zatrzymania przez policję, to ja Pani podziękuję za te posty, Pani po prostu słowo miłość bezczesci, więc lepiej niech Pani nic nie mówi o się nie kompromituje dalej!!!!!

 • Gość: sidu

  Oceniono 8 razy 2

  nigdy nie słyszałem o tej Pani ale bardzo lubię takie poczciwe chłopskie rysy twarzy z bezdenną pustką w oczach..

 • Gość: Wanda 99

  Oceniono 1 raz 1

  Ilona jest w błędzie. Związek wadliwy nie jest wart utrzymywania. Szkoda czasu i energii. Zdarza się, że wybieramy wadliwie, ale wyjść ze złego związku jest trudne, ale jedyne. Zyskałam wolność - po latach... Warto!

 • Gość: ALIDA

  0

  GDYBY GŁUPOTA MOGŁA LATAĆ TO BY BYŁA JUŻ W OBŁOKACH...

 • Gość: Remen

  0

  Do psychiatry na gwałt

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX