Ilona Felicjańska miała pogryźć męża w łydkę. Wyciekły zdjęcia. Uwaga, ten widok nie jest dla każdego

Ilona Felicjańska pogryzła męża w łydkę? Już wiadomo, czy tak było naprawdę! "Super Express" dotarł do zdjęć nóg Paula Montany. Okazuje się, że faktycznie mężczyzna ma na nich ślady zębów.

Końcówka roku 2019 była dość emocjonująca dla Ilony Felicjańskiej. 18 grudnia została aresztowana razem z mężem Paulem Montaną podczas urlopu w Miami. Mężczyzna wezwał na pomoc policję, ponieważ został pobity przez żonę.

Pamiętacie te konflikty gwiazd?:

Zobacz wideo

Ilona Felicjańska pogryzła męża

Według raportu funkcjonariuszy miał na ciele ślady pogryzienia. Głównie w okolicach ramion i na łydkach. Teraz już wiemy, że tak było naprawdę. "Super Express" opublikował zdjęcia ciała mężczyzny. Widoczne ślady znajdują się na przedramieniu Montany i na jednej z łydek. Zobaczycie je TUTAJ. Bez wątpienia musiało boleć!

Zobacz też: Roznegliżowana Ilona Felicjańska pręży się na plaży w USA. Towarzyszy jej całuśny Paul Montana. Uwaga: zdjęcia tylko dla odważnych!

Na początku do mediów trafiło bardzo niewiele informacji dotyczących zatrzymania Ilony i Paula. Wiadomo było, że mają spędzić w areszcie czas do 9 stycznia (wtedy odbędzie się ich proces). Jednak z czasem wychodziło na jaw coraz więcej faktów. Zatrzymani opuścili areszt jeszcze przed świętami dzięki pomocy przyjaciół. Kilka dni temu wyciekło do sieci nagranie, na którym zostało uwiecznione ich zatrzymanie.

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.