Ilona Felicjańska przerywa milczenie po aresztowaniu na Florydzie. Zdradziła, jak te przeżycia wpłynęły na jej relację z mężem

Niedawno Ilona Felicjańska razem z mężem trafiła do aresztu na Florydzie. Pomimo zbliżającego się procesu nie opuszcza jej dobre samopoczucie.

Do niedawna wydawało się, że Ilona Felicjańska na dobre uporała się ze swoimi problemami. Przypomnijmy, że jej kariera załamała się w 2010 roku, kiedy to Felicjańska spowodowała kolizję pod wypływem alkoholu. Niemal dekadę później modelka znów weszła w konflikt z prawem. Tym razem nie polskim, a amerykańskim.

Ilona Felicjańska komentuje aresztowanie w USA 

Minione dwa tygodnie trudno uznać za udane dla Ilony Felicjańskiej i jej męża, Paula Montany. 18 grudnia oboje zostali aresztowani podczas urlopu w Miami. Między małżonkami miało dojść do awantury w hotelu, która zakończyła się pogryzieniem przez Ilonę łydki Paula. Zgodnie z prawem stanu Floryda za naruszenie nietykalności cielesnej grozi nawet do roku więzienia. Proces sądowy ruszy 9 stycznia.

Okazuje się, że aresztowanie wcale nie zepsuło humoru Felicjańskiej. W rozmowie z "Faktem" krótko, ale za to konkretnie opisała swoje samopoczucie.

Między nami nigdy nie było cudowniej. Opalamy się na plaży w Miami. Mam obok największą miłość, jaką mogłabym sobie wyobrazić. Jestem szczęśliwsza niż kiedykolwiek - wyznała.

Słowa modelki zaskakują. Jedno jest pewne - incydent w USA z pewnością nie pomoże jej w powrocie na szczyt. Pytanie jednak, czy Ilona ma jeszcze takie aspiracje?

Najgłośniejsze skandale polskiego show-biznesu. Nie zapomnimy o nich prędko:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (58)
Ilona Felicjańska nie załamała się po aresztowaniu na Florydzie. Przeciwnie! "Jestem szczęśliwsza niż kiedykolwiek"
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 80 razy 70

  stop making stupid people famous, kiedy przestaniecie promować tę patologię?

 • Gość: Tuza

  Oceniono 32 razy 30

  Taka dwubiegunòwka .Jeszcze nie osiągnęła dna:(

 • Gość: T555

  Oceniono 29 razy 29

  Czynni alkomani tak mają. Też to przerabiałem.

 • Gość: gość

  Oceniono 27 razy 25

  Ilona chyba dalej pijana i nie wie co mówi.

 • Gość: Goscinka

  Oceniono 28 razy 24

  szczerze? przerażajace jest to jak ta para lansuje sie na swoich problemach, przy okazji je spłyca mówiąc nic sie nie stało, no chyba jednak stało, oboje powinni iść na leczenie, a nie promować się na instagramie w tak żałosny sposób

 • Gość: Mit

  Oceniono 24 razy 22

  Szkoda... To jest straszne, że człowiek w uzależnieniu nie widzi, co robi, jak działa. Ile szkody wyrządza sobie i bliskim. On ją zleje po twarzy, a ona kocha coraz mocniej.... Przykro mi...

 • Gość: Gość ES

  Oceniono 20 razy 18

  To tylko życzyć dalszych aresztowań , na zdrowie !

 • Gość: najebana montana

  Oceniono 21 razy 17

  Mam obok największą miłość, jaką mogłabym sobie wyobrazić...

  czyli obok ilonki lezy flaszka wyborowej

 • Gość: Gosc

  Oceniono 14 razy 14

  Cytuję wypowiedź alkoholika z wywiadu (Borys Szyc) "nie ma większego klamcy niż alkoholik"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX