Ilona Felicjańska aresztowana! Modelka i jej mąż zatrzymani w Stanach Zjednoczonych

Ilona Felicjańska i Paul Montana, jej mąż, zostali zatrzymani w Stanach Zjednoczonych. Znamy zarzuty - za naruszenie nietykalności cielesnej święta i sylwestra spędzą w areszcie.

Ilona Felicjańska i Paul Montana zostali aresztowani w połowie grudnia w późnych godzinach wieczornych na Florydzie. Zarzuca się im naruszenie nietykalności cielesnej.

Ilona Felicjańska aresztowana z mężem

Ilona Felicjańska wraz z mężem Paulem Montaną przebywała w Stanach Zjednoczonych. Przylecieli na Florydę na urlop, ale - jak widać - coś poszło bardzo nie tak, skoro skończyło się aresztowaniem. Całą sprawę wyśledził serwis Pudelek.pl.

18 grudnia w późnych godzinach wieczornych, przed godziną 23, zostali oboje aresztowani na terenie hrabstwa Monroe. Zarzuca się im naruszenie nietykalności cielesnej poprzez "dotknięcie lub uderzenie", jak sprecyzowano na stanowej stronie z listą aresztowanych. Nie sprecyzowano jednak, czyją cielesność naruszono.

Oboje przebywają obecnie w areszcie i nie ma wątpliwości, że tegoroczne święta i sylwester będą dla nich wyjątkowe. Z aresztu wyjdą dopiero w drugim tygodniu stycznia - na rozprawę sądową. Jeśli zarzuty potwierdzą się i zostaną skazani, może im grozić nawet do roku więzienia, lub grzywna w wysokości do 1000 dolarów.

Dokładny przebieg zdarzenia doprecyzuje dopiero sąd w styczniu. Na razie parę czekają mało wesołe święta i sylwester.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (344)
Ilona Felicjańska aresztowana! Modelka i jej mąż zatrzymani w Stanach Zjednoczonych
Zaloguj się
 • Gość: Olala

  Oceniono 115 razy 107

  Myślałam, że moje święta są do doopy, ale oni mnie przebili!

 • Gość: say69mat

  Oceniono 76 razy 66

  W trakcie kontaktu z amerykańską policją, niezależnie czy w Kanadzie czy w USA, ręce należy trzymać na kierownicy i nie wykonywać żadnych gwałtownych ruchów. Jakikolwiek kontakt osobisty z funkcjonariuszem może być - i jest - traktowany jako akt naruszenia nietykalności funkcjonariusza policji.

 • arius9

  Oceniono 63 razy 43

  Trzeba uwazac, w USA policjanci sa strzasznie uczuleni, co drugi murzyn i latynos biega z nozem albo z pistoletem, w sumie sie nie dziwie policjantom, za duzo ich tam ginie.
  Trzeba stac na bacznosc i sie nie ruszac, takie zasady.

 • Gość: ateistaodurodzenia

  Oceniono 38 razy 36

  Od razu pokazano ich twarze i powód aresztowania, mimo że to jakaś błahostka. Tymczasem w Polsce Pan Bandyta, Pan Morderca i Pani Oszustka to Szanowni Jaśnie Państwo. Ich twarze i nazwiska są chronione jak świętość, a kasta nadzwyczajnych ludzi wmawia nam od lat, że to słuszne i właściwe.

 • Gość: www

  Oceniono 52 razy 34

  znowu była nawalona ? Może napisze o tym czytadło dla polskich grażyn ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX