Ilona Felicjańska aresztowana! Modelka i jej mąż zatrzymani w Stanach Zjednoczonych

Ilona Felicjańska i Paul Montana, jej mąż, zostali zatrzymani w Stanach Zjednoczonych. Znamy zarzuty - za naruszenie nietykalności cielesnej święta i sylwestra spędzą w areszcie.

Ilona Felicjańska i Paul Montana zostali aresztowani w połowie grudnia w późnych godzinach wieczornych na Florydzie. Zarzuca się im naruszenie nietykalności cielesnej.

Ilona Felicjańska aresztowana z mężem

Ilona Felicjańska wraz z mężem Paulem Montaną przebywała w Stanach Zjednoczonych. Przylecieli na Florydę na urlop, ale - jak widać - coś poszło bardzo nie tak, skoro skończyło się aresztowaniem. Całą sprawę wyśledził serwis Pudelek.pl.

 

18 grudnia w późnych godzinach wieczornych, przed godziną 23, zostali oboje aresztowani na terenie hrabstwa Monroe. Zarzuca się im naruszenie nietykalności cielesnej poprzez "dotknięcie lub uderzenie", jak sprecyzowano na stanowej stronie z listą aresztowanych. Nie sprecyzowano jednak, czyją cielesność naruszono.

Oboje przebywają obecnie w areszcie i nie ma wątpliwości, że tegoroczne święta i sylwester będą dla nich wyjątkowe. Z aresztu wyjdą dopiero w drugim tygodniu stycznia - na rozprawę sądową. Jeśli zarzuty potwierdzą się i zostaną skazani, może im grozić nawet do roku więzienia, lub grzywna w wysokości do 1000 dolarów.

Dokładny przebieg zdarzenia doprecyzuje dopiero sąd w styczniu. Na razie parę czekają mało wesołe święta i sylwester.

Zobacz wideo
Więcej o: