• Link został skopiowany

Agnieszka Kaczorowska pokazała się w hollywoodzkim makijażu. Użyła ponad 20 różnych kosmetyków! Efekt zaskakuje

Agnieszka Kaczorowska pomimo wielu obowiązków, jakie w ostatnim czasie ma na głowie, nie zwalnia tempa. Macierzyństwo i trwający remont nie przeszkadzają aktorce w znalezieniu czasu na oddanie się w ręce profesjonalnej makijażystki. Pokazała efekt "przed" i "po".
Agnieszka Kaczorowska
Fot. Kasia Zaremba - Instagram

Rok 2019 dla Agnieszki Kaczorowskiej z pewnością był pełen wyzwań. Została po raz pierwszy mamą, co nie przeszkodziło jej w zawodowych obowiązkach. Kropkę nad "i" postawił remont mieszkania aktorki, który nadal trwa. A jak wiemy, remonty pochłaniają nie tylko czas, ale i energię.

Agnieszka Kaczorowska w hollywoodzkim makijażu

Na instagramie makijażystki Katarzyny Zalewskiej pojawił się filmik, na którym możemy zobaczyć Agnieszkę Kaczorowską przed i po wykonaniu profesjonalnego makijażu. Na jej twarz nałożono 25 różnych kosmetyków a to, jaką metamorfozę przeszła aktorka, możecie zobaczyć w naszej galerii.

Co ciekawe, Agnieszka Kaczorowska w naturalnym wydaniu również prezentuje się znakomicie i promiennie, co przy takim trybie życia nie jest łatwe, a w pełnym makijażu wygląda zwyczajnie jeszcze lepiej.

My jesteśmy pełni podziwu dla Agnieszki, która umie pogodzić wszystkie role w swoim życiu, a przy tym wyglądać bardzo dobrze.

Przyznajcie się, ilu kosmetyków używacie do jednego makijażu o poranku?

BO

Agnieszka Kaczorowska-Pela i jej plany. Chciałaby mieć kolejne dziecko?

Zobacz wideo
Więcej o: