Agnieszka Kaczorowska podsumowała 2019 rok. "Dostaliśmy najpiękniejszy dar". Pokazała też romantyczne zdjęcia z sylwestrowej nocy. Uwagę zwracała jej kreacja

Agnieszka Kaczorowska pierwszy raz sylwestra spędzała w tak niewielkim gronie - prócz niej był jeszcze mąż i... mała Emilka.

Agnieszka Kaczorowska ma za sobą piękny rok, który pożegnała w równie pięknym towarzystwie. Sylwestra spędziła pierwszy raz w nowej roli - mamy.

Agnieszka Kaczorowska bawiła się w sylwestra z córką i mężem

Emilka przyszła na świat w wakacje, zaś jej mama Agnieszka zdaje się być z nią nierozerwalnie związana. Pierwszego sylwestra w życiu dziewczynka spędziła właśnie z rodzicami. Agnieszka Kaczorowska - choć świętowała w domu - założyła błyszczącą, sylwestrową sukienkę. Razem z mężem zamówiła też odświętne, smakowite sushi.

Mała Emilka miała okazję zatańczyć z mamą, a sama Agnieszka i Maciek pokusili się o takie podsumowanie 2019 roku:

Rok temu o tej porze podzieliliśmy się z Wami radosną nowiną, że spodziewamy się powiększenia naszej rodzinki... Dziś siedzimy przy własnym wymarzonym kominku, a córeczka przygląda się z uśmiechem, jak robimy sobie zdjęcie. To był niesamowity rok. I minął w mgnieniu oka... Jesteśmy niesamowicie wdzięczni za wszystko, co się wydarzyło. To był bardzo pracowity rok, a także rok wielu zmian. Przede wszystkim dostaliśmy najpiękniejszy dar, jakim jest Emilka. Jesteśmy wypełnieni miłością i tak żegnamy 2019 rok. Nie możemy się doczekać tego, co nadchodzi, choć teraz to każdy nowy dzień jest małym cudem... Bo cudownie oglądać jej wszystkie pierwsze razy, jej nowe umiejętności i jej codzienną pogodę ducha. Szczęśliwi życzymy wszystkim takiego szczęścia! Bawcie się dziś pięknie z tymi, z którymi chcecie i tam gdzie pragniecie - napisała Agnieszka na Instagramie.
 

Z samego rana aktorka była już gościem w jednym z programów śniadaniowych, widać więc, że świętowanie nie trwało całej nocy, bo wyglądała kwitnąco.

Jak myślicie, co nowy rok przyniesie Agnieszce Kaczorowskiej?

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.