Agnieszka Kaczorowska podsumowała 2019 rok. "Dostaliśmy najpiękniejszy dar". Pokazała też romantyczne zdjęcia z sylwestrowej nocy. Uwagę zwracała jej kreacja

Agnieszka Kaczorowska pierwszy raz sylwestra spędzała w tak niewielkim gronie - prócz niej był jeszcze mąż i... mała Emilka.

Agnieszka Kaczorowska ma za sobą piękny rok, który pożegnała w równie pięknym towarzystwie. Sylwestra spędziła pierwszy raz w nowej roli - mamy.

Agnieszka Kaczorowska bawiła się w sylwestra z córką i mężem

Emilka przyszła na świat w wakacje, zaś jej mama Agnieszka zdaje się być z nią nierozerwalnie związana. Pierwszego sylwestra w życiu dziewczynka spędziła właśnie z rodzicami. Agnieszka Kaczorowska - choć świętowała w domu - założyła błyszczącą, sylwestrową sukienkę. Razem z mężem zamówiła też odświętne, smakowite sushi.

Mała Emilka miała okazję zatańczyć z mamą, a sama Agnieszka i Maciek pokusili się o takie podsumowanie 2019 roku:

Rok temu o tej porze podzieliliśmy się z Wami radosną nowiną, że spodziewamy się powiększenia naszej rodzinki... Dziś siedzimy przy własnym wymarzonym kominku, a córeczka przygląda się z uśmiechem, jak robimy sobie zdjęcie. To był niesamowity rok. I minął w mgnieniu oka... Jesteśmy niesamowicie wdzięczni za wszystko, co się wydarzyło. To był bardzo pracowity rok, a także rok wielu zmian. Przede wszystkim dostaliśmy najpiękniejszy dar, jakim jest Emilka. Jesteśmy wypełnieni miłością i tak żegnamy 2019 rok. Nie możemy się doczekać tego, co nadchodzi, choć teraz to każdy nowy dzień jest małym cudem... Bo cudownie oglądać jej wszystkie pierwsze razy, jej nowe umiejętności i jej codzienną pogodę ducha. Szczęśliwi życzymy wszystkim takiego szczęścia! Bawcie się dziś pięknie z tymi, z którymi chcecie i tam gdzie pragniecie - napisała Agnieszka na Instagramie.

Z samego rana aktorka była już gościem w jednym z programów śniadaniowych, widać więc, że świętowanie nie trwało całej nocy, bo wyglądała kwitnąco.

Jak myślicie, co nowy rok przyniesie Agnieszce Kaczorowskiej?

Więcej o:
Komentarze (15)
Agnieszka Kaczorowska podsumowała 2019 rok. "Dostaliśmy najpiękniejszy dar". Pokazała też romantyczne zdjęcia z sylwestrowej nocy
Zaloguj się
 • Gość: Gosc

  Oceniono 10 razy 6

  Czy ona musi się lizać z tym pantoflarzem w soszial mediach? To obleśne.

 • Gość: Noname

  Oceniono 6 razy 4

  Maciej statysta, widać że nadal jego zyciową rolą jest bycie mezem swojej żony.

 • Gość: Komentator

  Oceniono 10 razy 4

  Mężuś stroi miny jak młody arabski kochanek w Egipcie na utrzymaniu Pani z Europy 😀

 • Gość: Aaaaa

  Oceniono 4 razy 2

  Fuj obrzydliwa broda...jakiś taki oflejowaty

 • Gość: grewaszaerta

  Oceniono 3 razy 1

  Masakra znowu dzieciak bez twarzy...

 • Gość: Xyz

  Oceniono 3 razy 1

  Cieszę się że nigdy tej pani nie spotkałam...

 • Gość: Jarek

  Oceniono 9 razy 1

  Piękna młoda miła kobietka życzę br. Dużo miłości od męża i corci tak trzymaj

 • Gość: Dno

  Oceniono 2 razy 0

  Obrzydliwa celebrytka zmanierowana wredna i wiecznie nadęta ,nie do strawienia,kaczorowska nie odpisuj nie życzę sobie

 • Gość: L.S

  Oceniono 4 razy 0

  Na okrągło się liżą😝 i jeszcze brodę😝. Po drugie starsznie chyba zimno w tej chałupinie , bo dziciurek ubrany w miśka 😟. Po trzecie co wy wszyscy celebryci z tą ,, wdzięcznoscią"?? A ta to nuz w ogóle słodka do z rzygania😝

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX