Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się zdjęciem z nowego mieszkania. My patrzymy na choinkę. Udekorowała ją inaczej niż większość

Agnieszka Kaczorowska opublikowała na Instagramie zdjęcie ze świąt. Uwagę zwraca choinka. Nie jest tak strojna jak większość widywanych w internecie.

Agnieszka Kaczorowska od kilku miesięcy jest szczęśliwą mamą. Emilka jest oczkiem w głowie mamy. Narodziny dziewczynki nie spowodowały jednak, że tańcząca aktorka zniknęła z mediów. Niemalże codziennie dzieli się z fanami nowymi zdjęciami i przemyśleniami na Instagramie.

Agnieszka Kaczorowska pokazała córkę

Gwiazda na bieżąco relacjonowała w sieci przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. W tym roku był to dla niej i jej męża, Macieja Peli, wyjątkowo intensywny czas, bo chciała jeszcze przed świętami przeprowadzić się do nowego lokum. Udało się.

Nie ma zasłon, listw przypodłogowych i większości drzwi... Ale jest miłość, spokój, szczęście - napisała Kaczorowska pod nowym zdjęciem.
 

W komentarzach nie brakowało zachwytów. 

Pięknie wyglądacie. 
Jaki fajny łysolek. 

Naszą uwagę zwróciła jednak choinka. Aktorka udekorowała ją zaledwie... lampkami. A efekt fantastyczny. W końcu minimalizm naprawdę jest w cenie!

MM 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o: