Agnieszka Kaczorowska pokazała łazienkę. Króluje w niej minimalizm

Agnieszka Kaczorowska jest w trakcie urządzania swojego domu i jak już wiele razy pokazała ma bardzo dobry gust. Tym razem pokazała łazienkę i zachwyciła fanów.

Agnieszka Kaczorowska na profilu na Instagramie pochwaliła się swoją łazienką. Aktorka obecnie urządza swoje mieszkanie i trzeba przyznać, że ta część domu jest piękna.

Agnieszka Kaczorowska pokazała łazienkę

Pomieszczenie jest bardzo przestronne i jasne, a kolorem przewodnim jest biel. Wszystko urządzane jest w stylu minimalistycznym. Białe są ściany oraz jednokomorowa umywalka, na której przysiadła aktorka. Przeszklony prysznic to obecnie hit, jeżeli chodzi o wystrój łazienki i jak widać Agnieszka Kaczorowska doskonale o tym wiedziała. W jej łazience znajdziemy właśnie taki. Jego prostota pasuje do każdego stylu domu.

Uwagę zwraca także duże lustro, które jest nad umywalką - kolejny hit tego sezonu. Lustra bez ramy optycznie powiększają pomieszczenie i je rozjaśniają.

 

Fani aktorki zakochali się w jej stylu, co widzimy w komentarzach pod zdjęciem:

Cudownie!
Ale pięknie
To łazienka w Waszym domu Agnieszko?! Gustownie!

Trzeba przyznać, że Kaczorowska ma fantastyczne poczucie stylu. Nic nie jest przesadzone, a wszystko pasuje do siebie idealnie. 

Oprócz łazienki na zdjęciu w subtelny sposób pozuje także jej właścicielka, a wierni fani podziwiają w niej wszystko: od stylu, fryzury czy nawet pedicure, który został zauważony przez jedną z obserwatorek. Wśród tysiąca komentarzy znajdziemy również żartobliwe. Jeden z fanów pochwalił Agnieszki... majtki.

Niedawno swoją łazienkę pokazała także Kasia Tusk. Sprawdźcie koniecznie, które wnętrze bardziej się wam podoba > > >

BO

Gwiazda znana jest z wyczucia stylu. Przypomnijmy sobie ślub Agnieszki, który także zachwycił wystrojem. 

Zobacz wideo