Kaczorowska pokazała zdjęcie, jak karmi Emilkę piersią. Wyznała też, jak radziła sobie na początku. Większość kobiet ją zrozumie

Agnieszka Kaczrowska chętnie opowiada w sieci o wychowywaniu swojej kilkumiesięcznej córki. Ostatnio zdradziła kolejne tajemnice macierzyństwa.

Agnieszka Kaczorowska od lipca jest szczęśliwą mamą. Przypomnijmy, że latem tancerka urodziła swoje pierwsze dziecko, córkę Emilię. Od tamtej pory 27-latka regularnie relacjonuje w mediach społecznościowych cienie i blaski macierzyństwa. Tym razem wypowiedziała się na temat karmienia piersią.

Karmienie piersią to temat, który od dawna dzieli młode mamy. Głos w tej sprawie zabrało już wiele gwiazd. Agnieszka Kaczorowska poczuła się najwyraźniej na tyle doświadczona, że również pozwoliła sobie na dodanie swoich trzech groszy.

Agnieszka Kaczorowska o karmieniu piersią

W obszernym wpisie na Instagramie Kaczorowska rozwiała wszelkie wątpliwości w kwestii jej podejścia do karmienia piersią.

 
Dla mnie karmienie piersią to coś niezwykłego... To coś, co sprawia mi wiele przyjemności, daje uczucie radości i błogości... - czytamy w poście.

Podobnego zdania są obserwatorki tancerki.

Tak, też jestem za!
My karmimy już rok - piszą w komentarzach.

Gwiazda "Klanu" dodała jednak, że jej początki z karmieniem piersią nie były proste.

Czy początki były łatwe ? Nie. Pierwsze dni wymagały dużo cierpliwości i umiejętności, których nabrałam dopiero przy okazji spotkania z Joasią - doradcą laktacyjnym - zdradziła.

Doceniamy taką szczerość u gwiazd!

Agnieszka Kaczorowska wyjaśnia, dlaczego w aucie siedzi z przodu, a nie z dzieckiem z tyłu:

Zobacz wideo