Kaczorowska pokazała zdjęcie, jak karmi Emilkę piersią. Wyznała też, jak radziła sobie na początku. Większość kobiet ją zrozumie

Agnieszka Kaczrowska chętnie opowiada w sieci o wychowywaniu swojej kilkumiesięcznej córki. Ostatnio zdradziła kolejne tajemnice macierzyństwa.

Agnieszka Kaczorowska od lipca jest szczęśliwą mamą. Przypomnijmy, że latem tancerka urodziła swoje pierwsze dziecko, córkę Emilię. Od tamtej pory 27-latka regularnie relacjonuje w mediach społecznościowych cienie i blaski macierzyństwa. Tym razem wypowiedziała się na temat karmienia piersią.

Karmienie piersią to temat, który od dawna dzieli młode mamy. Głos w tej sprawie zabrało już wiele gwiazd. Agnieszka Kaczorowska poczuła się najwyraźniej na tyle doświadczona, że również pozwoliła sobie na dodanie swoich trzech groszy.

Agnieszka Kaczorowska o karmieniu piersią

W obszernym wpisie na Instagramie Kaczorowska rozwiała wszelkie wątpliwości w kwestii jej podejścia do karmienia piersią.

Dla mnie karmienie piersią to coś niezwykłego... To coś, co sprawia mi wiele przyjemności, daje uczucie radości i błogości... - czytamy w poście.

Podobnego zdania są obserwatorki tancerki.

Tak, też jestem za!
My karmimy już rok - piszą w komentarzach.

Gwiazda "Klanu" dodała jednak, że jej początki z karmieniem piersią nie były proste.

Czy początki były łatwe ? Nie. Pierwsze dni wymagały dużo cierpliwości i umiejętności, których nabrałam dopiero przy okazji spotkania z Joasią - doradcą laktacyjnym - zdradziła.

Doceniamy taką szczerość u gwiazd!

Agnieszka Kaczorowska wyjaśnia, dlaczego w aucie siedzi z przodu, a nie z dzieckiem z tyłu:

Więcej o:
Komentarze (36)
Agnieszka Kaczorowska wyjawiła, co myśli o karmierniu piersią
Zaloguj się
 • Gość: Yhb

  Oceniono 7 razy 5

  Następna domorosła znawczyni wszystkiego.

 • Gość: A.

  Oceniono 10 razy 4

  Czekamy na zdjęcie krocza po szyciu i opis pierwszej defekacji. Do tego też jesteśmy stworzone.

 • Gość: ggg

  Oceniono 7 razy 3

  Karmienie piersią jest super! To same korzyści zdrowotne dla dziecka! Ja też przez to przeszłam! Jeśli chodzi o karmienie w miejscach publicznych, to nie widzę w tym nic złego, pod warunkiem, że kobieta karmi dyskretnie, bez demonstracyjnego wywalania cyca, gdyż to wygląda głupio i ośmiesza całą ideę karmienia piersią!!!!

 • Gość: Gosc

  Oceniono 3 razy 1

  Nie o karmienie tu chodzi tylko reklamę tego zawiniatka welnianego , litości one nic innego nie robią tylko posiadają te dzieci by zarabiać, ktoś jeszcze wierzy w te bzdety? Kliknij zobacz

 • Gość: Sylwia

  Oceniono 3 razy 1

  Karmi w garażu w aucie i nazywa to mięsem publicznym. Idź do galerii, do kina, do parku kobieto.

 • Gość: Kynu

  Oceniono 5 razy 1

  Sytuacja się ustabilizuje i niekochany mąż pojdzie w odstawkie

 • Gość: ananka

  0

  Mnie spotkanie z poleconą przez koleżanki doradczynią laktacyjną bardzo pomogło :) piłam również przez kilka tygodni lactosan mama ze słodem jęczmiennym i udało mi się ustabilizować laktację i karmić piersią 8 miesięcy.

 • Gość: Byle mamy karmiace

  Oceniono 2 razy 0

  Co to jest o czym ¹ona pisze to że karmi piersią bardzo dobrze najlepiej dla bobasa ale jak to mówią nie rób ojca dzieci robić ,my wiemy jak to się robi czy robilo nie od dziś ale nie ogłosiliśmy to wszem i wobec dziewczyno nie rób z Polek nieukow bo sama byś musiała przyjść na szkolenie .Karm jak możesz jak najdłużej i nie pisz tych swoich odkryć nic nowego a może nawet kobiety radziły sobie lepiej dawniej a też karmiła czy na polu czy w sklepie roznie bywało

 • Gość: Yoko

  Oceniono 2 razy 0

  Kogo obchodzi jej karmienie....zachowuje się jakby Amerykę odkryła ...głupie babsko

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX