Agnieszka Kaczorowska rozpływa się nad macierzyństwem. Przyznała, że mąż czasem się z niej śmieje. Wszystko przez "stylizacje" Emilki

Agnieszka Kaczorowska opublikowała długi wpis na Instagramie, w którym zachwyca się macierzyństwem. Przy okazji zaskakuje jej wyznanie o Maćku!

W lipcu tego roku Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świat przyszła ich córka Emilia, która całkowicie zmieniła ich życie i stała się najważniejszą osobą na świecie. Aktorka nie ukrywała, że ciąża, a następnie narodziny córki były spełnieniem jej marzeń. Nic więc dziwnego, że teraz doskonale odnajduje się w roli mamy. Właśnie opublikowała na Instagramie długi wpis, który przypomina niemal odę do macierzyństwa.

Agnieszka Kaczorowska o macierzyństwie

Już od kilku miesięcy Agnieszka Kaczorowska nieustannie mówi i pisze o ciąży oraz o macierzyństwie. Gdy tylko dowiedziała się, że zostanie mamą, natychmiast założyła kanał w serwisie Youtube, na którym publikowała swoje przemyślenia i rozmowy z ekspertami. Teraz natomiast swoją uwagę skupia przede wszystkim na córce. W związku z tym zdecydowała się podzielić przemyśleniami, dotyczącymi jej obecnej roli.

Przyznaję, że zawsze marzyłam o założeniu rodziny, o dzieciach... Wiedziałam, że spełniając to marzenie, będę szczęśliwa, ale nie sądziłam, że AŻ TAK! Bycie mamą to dla mnie rola priorytetowa. Czuję niewiarygodną siłę każdego dnia. I nawet gdy ledwo widzę na oczy, to chcę wstać i chcę pokazywać jej świat. Nawet, gdy malutka ma gorszy dzień, to chcę być pełna spokoju i być blisko niej, chcę tulić i zabierać wszystkie niepokoje. Jeśli mam określić, jaką mamą jestem, to wydaje mi się, że jestem mamą cierpliwą i spokojną, a przede wszystkim mamą pewną tego, co robi. Ta pewność wynika z zaufania swojej intuicji, a gdy czegoś nie wiem, to kierowania pytań pod właściwy adres. Jestem mamą, która nie boi się wyzwań. Odbyliśmy z 6 -tygodniową Emilką daleką podróż, a jeszcze wiele przed nami. Jestem też mamą pracującą. Gdy jadę do pracy, choćby na krótko, to nie martwię się, ale tęsknię niemiłosiernie i wracam najszybciej, jak tylko mogę. Myślami i tak krążę koło Emi. Jestem mamą zabieganą, ale myślę, że całkiem nieźle zorganizowaną - napisała Agnieszka na Instagramie.

Gwiazda przy okazji zdradziła, że mąż czasem się z niej śmieje. Maćka bawi to, jak Agnieszka stylizuje Emilkę.

Jestem mamą, dla której ważne są szczegóły... Maciek Pela się ze mnie śmieje, że jadąc na weekend, wzięłam 12 czapeczek, ale...wszystko musi zawsze do siebie pasować! - wyznała tancerka.

Agnieszka Kaczorowska zakończyła swój długi wpis wyznaniem, że czuje się spełnioną mamą i przy okazji pokazała nowe urocze zdjęcie z córeczką. Nie da się ukryć, że Emilia rośnie jak na drożdżach.

KM

Agnieszka Kaczorowska zdradziła niedawno również, dlaczego podróżując autem, nie siedzi z dzieckiem z tyłu:

Zobacz wideo