Iwona Pavlović pokazała zdjęcie z pierwszym mężem sprzed lat. Przy okazji pokusiła się o noworoczną refleksję

Iwona Pavlović opublikowała zdjęcie z tanecznej przeszłości. Tancerka skusiła się na noworoczną refleksję.

Iwona Pavlović ponownie zamieściła zdjęcie z przeszłości. Ostatnio pochwaliła się stylizacją z przebieranego sylwestra, w której nie brakowało kolorów. Tym razem pokazała fotkę z młodości i przypomniała, jak było kiedyś. 

Iwona Pavlović pokazała zdjęcie z przeszłości

Tancerka opublikowała post w ramach powitania roku 2020. Zdjęcie pochodzi z jednego z konkursów tanecznych, zaś młoda Iwona ma na sobie zieloną suknię, przystrojoną błyskotkami i jasne buty na obcasie. Można zauważyć, że tancerka miała wtedy słabość do różu, bo nie brakuje go na jej twarzy. Pavlović dodała refleksyjny opis:

Szczęśliwa 7. I czego życzyć sobie w tym pięknym roku? Nowej dekadzie? Niech żyje bal! Nasz autorski bal i taniec na własnych zasadach... Bądźmy niezależni i myślący, bądźmy sobą, ale potrafiący tańczyć i działać w parze i w grupie. Myślmy o sobie nawzajem. Z błędów wyciągajmy wnioski, słuchajmy, nie bójmy się krytyki tej dobrej, konstruktywnej... (...) To zdjęcie powstało tak dawno temu... W innej dekadzie, środowisku, wieku... Pamiętam jakie miałam wtedy plany i marzenia. Dziś mogę Wam powiedzieć, że bez nich żyje się ciężej, trudniej.. Dążmy do swoich celów, działajmy! Szczęście jest drogą - napisała gwiazda.

Pod postem nie zabrakło zachwytów i wspomnień z sal tanecznych. Jeden z internautów zapytał, kim jest mężczyzna ze zdjęcia. 

Iwona PavlovićIwona Pavlović Instagram/iwonapavlovic

Arkadiusz Pavlović to pierwszy mąż Iwony, po którym przyjęła nazwisko. Poznała go w 1981 roku na jednym ze zgrupowań tanecznych. Tancerze rozwiedli się w 2008 roku po 19 latach. Rok później gwiazda wyszła za przedsiębiorcę Wojciecha Oświęcimskiego, z którym wychowuje jego trzech synów. 

DK

ZOBACZ: Damian Kordas o zwycięstwie w „Tańcu z Gwiazdami”

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (5)
Iwona Pavlović pokazała zdjęcie z pierwszym mężem sprzed lat. Pokusiła się o noworoczną refleksję
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 7 razy 1

  śliczna była a teraz jest piękną dojrzałą kobietą ! uwielbiam stare zdjęcia mają w sobie duszę a nie fotoshopa !!!

 • dodosdontquack

  Oceniono 2 razy 0

  Chce to co ona bierze!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  Były mąż,ale nazwisko pozostało

 • Gość: Igor

  Oceniono 10 razy 0

  Byla brxydka I jest brzydka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX