Ilona Łepkowska po raz kolejny dogryza Małgorzacie Kożuchowskiej. Wyśmiała sztukę, w której zagrała: Trzy grzyby w jeden, stołeczny teatralny barszcz

Ilona Łepkowska po raz kolejny publicznie wbija szpilę Małgorzacie Kożuchowskiej. Tym razem wyraziła swoje zdanie na temat sztuki "Matka Joanna od Aniołów", w której zagrała aktorka.

O tym, że relacje pomiędzy Iloną Łepkowską i Małgorzatą Kożuchowską są dość napięte, wiemy od dawna. Ich stosunki pogorszyły się, gdy aktorka podjęła decyzję o odejściu z serialu "M jak miłość". Scenarzystka ma jej za złe, że najpierw poinformowała media, a dopiero później ją. Od tego momentu często publicznie wbija szpilę serialowej Hance Mostowiak.

Nie tylko Małgorzata Kożuchowska odeszła z serialu TVP2. Oni też się na to zdecydowali:

Zobacz wideo

Ilona Łepkowska krytycznie o sztuce, w której gra Małgorzata Kożuchowska

Tym razem skomentowała sztukę "Matka Joanna od Aniołów", której reżyserem jest Jan Klata i powrót Kożuchowskiej do teatru. Swoje zdanie wyraziła w obszernym wpisie na Facebooku:

Czy ktoś mi wytłumaczy, bo nie jestem pewna, czy dobrze rozpoznaję sytuację - w warszawskim Teatrze Powszechnym odbyła się premiera spektaklu "Diabły" inspirowanego "Matką Joanną od Aniołów" Jarosława Iwaszkiewicza. Ponoć - jak to ostatnio w tym teatrze bywa mało to ma wspólnego z pierwowzorem, ale to ostatnia moda teatralna - bierzemy jakiś znany tytuł i na jego kanwie robimy... No właśnie, co? Coś - zaczęła.

W tym momencie nawiązała do gwiazdy:

W Teatrze Nowym w repertuarze też "Matka Joanna od Aniołów" w reżyserii Klaty. No i ponoć w Teatrze Narodowym planowany jest powrót na scenę Małgorzaty Kożuchowskiej w spektaklu według - no, zgadujmy! "Matki Joanny od Aniołów" właśnie... - ironizuje.

Swój wpis zakończyła pytaniem skierowanym do czytelników posta:

Nagłe zainteresowanie twórczością Iwaszkiewicza? Opętane zakonnice i egzorcyzmy stały się modne i nośne? Trzy grzyby w jeden, stołeczny teatralny barszcz - nie za wiele?

To nie pierwszy raz, kiedy Ilona Łepkowska komentuje produkcję, w której pojawia się Małgorzata Kożuchowska. W zeszłym roku wypowiedziała się na temat serialu "Druga szansa", gdzie aktorka grała główną rolę. Uznała wtedy, że gwiazda "stała się więźniem swojego wizerunku" i jest "obsadzana ciągle w rolach, które go utrwalają i nie wymagają od niej wcielenia się w zupełnie kogoś innego". Przeczytacie o tym TUTAJ.

AW

Więcej o:
Komentarze (34)
Ilona Łepkowska po raz kolejny dogryza Małgorzacie Kożuchowskiej. Wyśmiała sztukę, w której zagrała
Zaloguj się
 • Gość: Gb

  Oceniono 36 razy 32

  Ta pani raczej Ocsara za swoje "dziela" raczej tez nie dostanie

 • agap.e

  Oceniono 29 razy 21

  Spektakl nie miał jeszcze premiery, a ona już krytykuje.Podręcznikowy przykład co zawiść robi z ludźmi.

 • Gość: gonzo

  Oceniono 18 razy 18

  Drogie dzieci ;) Macipulacje narcyza/psychola/psychopaty/socjoapty lekcja numer 1. Jak ktoś Was poniża, lekceważy, to powinna Wam się zapalić ostrzegawcza lampka. Ktoś chce Was w ten sposób zdominować, przejąć nad Wami kontrolę, zrobić z Was ofiarę. Nie gódźcie się na to i pokażcie drapieżnikowi jego miejsce w szeregu. Nie stosujcie również takich manipulacji, bo to działa zawsze na bardzo krótką metę - żadna destrukcja nie ma racji bytu...

 • Gość: heh

  Oceniono 20 razy 18

  Nie za wiele? - pyta Łepkowska, scenarzystka ciągnącego się jak guma do żucia tandetnego serialiku...ma babsko dobre samopoczucie.

 • Gość: gość

  Oceniono 22 razy 16

  Pani Łepkowska proszę spojrzeć w lustro .....po drugiej stronie żmija z jadem

 • Gość: Anna

  Oceniono 21 razy 13

  Lepmowska stara sfrustrowana baba, nie moze sie pogodzic ze kozuchowska jej podziekowala i zaczela robic prawdziwa kariere, a nie jakies podpierdolki w serialiku dla emerytow :))))

 • Gość: józio

  Oceniono 9 razy 9

  i jedna i druga miernoty z wielkim ego - Łebkowska autorka scenariuszy dla kucharek, Kożuchowska - słaba aktorka histeryczna, rozdarta i nieprzekonująca

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX