Agnieszka Kaczorowska wyszła na imprezę. Internauci ją skrytykowali. Aktorkę bronił mąż. Jeszcze bardziej podoba nam się jej odpowiedź

Agnieszka Kaczorowska bawiła się wczoraj na wyborach Mister Supranational 2019, a potem w sieci zderzyła się z krytyką. Na szczęście może liczyć na wsparcie swojego męża.

W lipcu tego roku Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świat przyszła ich córka Emilia, całkowicie zmieniając ich życie. Mimo że od tego momentu dziecko stało się najważniejsze, to jednak Agnieszka Kaczorowska szybko wróciła do pracy i bywania na salonach. Co jakiś czas zalicza kolejne branżowe imprezy. Tym razem pojawiła się na wyborach Mister Supranational 2019, a potem musiała zmierzyć się z krytycznymi komentarzami.

Agnieszka Kaczorowska reaguje na krytykę

Młode mamy nie mają lekko, również te, które są gwiazdami. Gdy tylko Agnieszka Kaczorowska wybrała się na imprezę, internautka zadała jej pytanie, jakim cudem łączy pracę z macierzyństwem. 

Zajmujemy się córeczką razem z mężem. Dobrze się organizujemy i dajemy radę. Każde z nas może pracować. Tylko oboje mamy bardzo elastyczne grafiki pracy - odpowiedziała Agnieszka Kaczorowska.

Odpowiedź Agnieszki Kaczorowskiej każda mama powinna wziąć sobie do serca. W końcu tata tak samo dobrze może zająć się swoim dzieckiem. Nie mamy wątpliwości, że Maciej Pela świetnie sobie radzi z córką, a do tego zawsze staje w obronie Agnieszki. Tym razem musiał interweniować w kwestii makijażu. Jednej z internautek make-up gwiazdy nie przypadł do gustu - uznała, że jest za mocny. Maciej Pela natychmiast zareagował:

A mi się podoba.

Agnieszka odpowiedziała, że to jest najważniejsze i zgadzamy się z tym. Dodamy jeszcze, że na pierwszym miejscu jest przede wszystkim samopoczucie samej umalowanej, a widać, że aktorka doskonale czuła się w takim wydaniu.

KM

Agnieszka Kaczorowska opowiedziała o porodzie w "Przerwie na kawę":

Zobacz wideo
Więcej o: