Agnieszka Kaczorowska wyszła na imprezę. Internauci ją skrytykowali. Aktorkę bronił mąż. Jeszcze bardziej podoba nam się jej odpowiedź

Agnieszka Kaczorowska bawiła się wczoraj na wyborach Mister Supranational 2019, a potem w sieci zderzyła się z krytyką. Na szczęście może liczyć na wsparcie swojego męża.

W lipcu tego roku Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świat przyszła ich córka Emilia, całkowicie zmieniając ich życie. Mimo że od tego momentu dziecko stało się najważniejsze, to jednak Agnieszka Kaczorowska szybko wróciła do pracy i bywania na salonach. Co jakiś czas zalicza kolejne branżowe imprezy. Tym razem pojawiła się na wyborach Mister Supranational 2019, a potem musiała zmierzyć się z krytycznymi komentarzami.

Agnieszka Kaczorowska reaguje na krytykę

Młode mamy nie mają lekko, również te, które są gwiazdami. Gdy tylko Agnieszka Kaczorowska wybrała się na imprezę, internautka zadała jej pytanie, jakim cudem łączy pracę z macierzyństwem. 

Zajmujemy się córeczką razem z mężem. Dobrze się organizujemy i dajemy radę. Każde z nas może pracować. Tylko oboje mamy bardzo elastyczne grafiki pracy - odpowiedziała Agnieszka Kaczorowska.

Odpowiedź Agnieszki Kaczorowskiej każda mama powinna wziąć sobie do serca. W końcu tata tak samo dobrze może zająć się swoim dzieckiem. Nie mamy wątpliwości, że Maciej Pela świetnie sobie radzi z córką, a do tego zawsze staje w obronie Agnieszki. Tym razem musiał interweniować w kwestii makijażu. Jednej z internautek make-up gwiazdy nie przypadł do gustu - uznała, że jest za mocny. Maciej Pela natychmiast zareagował:

A mi się podoba.

Agnieszka odpowiedziała, że to jest najważniejsze i zgadzamy się z tym. Dodamy jeszcze, że na pierwszym miejscu jest przede wszystkim samopoczucie samej umalowanej, a widać, że aktorka doskonale czuła się w takim wydaniu.

KM

Agnieszka Kaczorowska opowiedziała o porodzie w "Przerwie na kawę":

Więcej o:
Komentarze (34)
Agnieszka Kaczorowska wyszła na imprezę. Internauci ją skrytykowali. Aktorkę bronił mąż. Jeszcze bardziej podoba nam się jej odpowiedź
Zaloguj się
 • pislamabad

  Oceniono 22 razy 18

  Analfabeci. Nie kogo, co? bronił mąż, to nie jest BIERNIK! To jest w języku ojczystym dopełniacz: kogo, czego? AKTORKI bronił mąż.

 • Miru Web

  Oceniono 12 razy 12

  Ciekawe, że gdyby jej mąż poszedł na imprezę, to nikt nie zadawałby mu takich pytan. Nikogo nie interesowałoby, w tym kontekście, co zrobił z dzieckiem. A baby same się wobec siebie wyzłośliwiają. Ale cóż się dziwić, są takie Polki , które głosują nawet na Korwina, choć on mówi, że są głupsze od facetów.

 • Gość: uuu

  Oceniono 14 razy 8

  Ona jest gwiazdą?

 • Gość: Hania

  Oceniono 18 razy 8

  Super wygląda wiec po co się czepiać?

 • Gość: Miss_holokaustu

  Oceniono 9 razy 7

  I to jest temat na artykuł - jedna pani się umalowała i komuś się to podobało, a komuś innemu nie. Są rzeczy ważne!

 • k.gembiec

  Oceniono 5 razy 3

  Jest męcząca, wszedzie jej pelno, ale dlaczego mialaby nie wyjsc na impreze? Kobiety przestancie zakladac sobie kajdany. Czy jak wyszla bez dziecka to jest zla matka, nie. Ktora chce byc 24 h z dzieckiem tez nikomu nic do tego, ale nie krytykujcie matek, ktore chca sie na chwile wyrwac z domu. 21 wiek a myslenie 18.

 • Gość: Gabi

  Oceniono 7 razy 3

  A moim zdaniem makijaż świetny ale kiecka moim zdaniem nie trafiona, dodała jej kilka kilogramów

 • Gość: gość

  Oceniono 2 razy 2

  Dla was to pani Agnieszka patologio internetowa 500plus

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX