Meghan Markle i książę Harry przebywają na urlopie. Para przez przypadek zdradziła, gdzie się udała. Nie są to Stany Zjednoczone

Ostatni rok był dosyć ciężki dla Meghan Markle i księcia Harry'ego. Mają za sobą wiele przeżyć pozytywnych, ale też i tych negatywnych. Małżonkowie zdecydowali, że udadzą się na urlop. Przez przypadek zdradzili, gdzie przebywają.

Meghan Markle i książę Harry po ostatnich dosyć emocjonalnych wydarzeniach postanowili, że wyjadą na parę dni. Z pewnością spowodowały to te trudne epizody, które miały miejsce w rodzinie królewskiej (m.in. oskarżenie księcia Andrzeja, że jest wplątany w aferę pedofilską) i okrutny hejt na Meghan, który przybiera na sile.

Meghan i Harry na wakacjach

Pałac Buckingham nie zdradził, gdzie wybrała się para książęca. Jednak wiele wskazuje na to, że zrobili to sami Meghan i Harry. W piątek na ich oficjalnym Instagramowym profilu pojawił się post z życzeniami z okazji Święta Dziękczynienia. Opublikowane zdjęcie jak zawsze wpisało się w styl Sussexów - białe napisy na niebieskim tle to już chyba ich znak rozpoznawczy. Jednak to nie grafika, a jej opis, przykuł uwagę fanów.

Szczęśliwego Święta Dziękczynienia - napisali pod zdjęciem.

Uwagę zwróciło zakończenie zdania, które przedstawia emotikonę z liściem klonu. Jak wiemy, symbol ten jest znakiem rozpoznawczym Kanady i widnieje na fladze tego państwa. Przez to fani rodziny królewskiej zaczęli snuć domniemania, że to właśnie w tym kraju przebywają. 

 

Czyżby para książęca przebywała właśnie w Kanadzie? Bardzo możliwe. Przypomnijmy, że Meghan przez dłuższy czas mieszkała w Toronto, szczególnie gdy pracowała przy serialu "W garniturach". W Kanadzie mieszka również jej przyjaciółka - Jessica Mulroney. A jak pamiętamy, to właśnie jej synowie nieśli welon na ślubie Meghan.

Zastanawia nas tylko jeden fakt. Święto Dziękczynienia w Kanadzie obchodzone jest w drugi poniedziałek października, czyli o wiele wcześniej niż w Stanach Zjednoczonych, w których to święto jest zawsze w czwarty czwartek listopada.

A Wy co o tym myślicie? Jesteście ciekawi, gdzie ukrywają się Meghan i książę Harry?

BO

Poniżej możecie zobaczyć filmik, który odpowie Wam na pytanie czy Meghan i Harry będą mieli wpływ na wychowanie synka. 

Zobacz wideo
Więcej o: