Meghan Markle i książę Harry pokazali niepublikowane zdjęcie ze ślubu. Jest piękne! Tak radosnej księżnej nie widzieliśmy już dawno

Meghan Markle i książę Harry podzielili się z fanami piękną fotografią ze ślubu. Wszystko z okazji drugiej rocznicy zaręczyn.

Meghan Markle i książę Harry stale dbają o swój wizerunek. Kilka miesięcy temu zdecydowali się nawet na założenie własnego konta na Instagramie. To właśnie tam pojawiają się nowe zdjęcia pary, jak i publikowane są oficjalne oświadczenia. W środę obchodzili pewną rocznicę, co uczcili pięknym ujęciem ze ślubu. 

Meghan Markle i Harry - nowe zdjęcie ze ślubu

Książę i księżna Sussex są bardzo przywiązani do tradycyjnych wartości. Lubią celebrować urodziny, imieniny i inne rocznice. W środę 27 listopada minęły dwa lata od momentu ich zaręczyn. Postanowili przypomnieć o tej cudownej chwili i pokazali piękne zdjęcie. 

 

Fani książęcej pary byli zachwyceni.

Dziękuję, że podzieliliście się tym pięknym obrazkiem. Jesteście inspiracją miłości i życzliwości
Bądź odważna, Meghan! Pamiętaj, że jesteś księżną ludzi!
Życzę Wam dużo szczęścia!

My również dołączmy się do życzeń i czekamy na jeszcze więcej tak romantycznych zdjęć książęcej pary. Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, więc Meghan i Harry z pewnością już szykują nową sesję zdjęciową z synkiem. 

CW

Pierwsze spotkanie Meghan i Archiego z fotoreporterami

Zobacz wideo
Więcej o: