Olga Bołądź na gali "Twojego Stylu" w za małej sukience? Miała ważny powód. "Oto mój challenge"

Olga Bołądź pojawiła się na gali "Doskonałość Roku 2019" miesięcznika "Twój Styl". Wybrała stylizację, na którą nie każda gwiazda by się odważyła.

Poniedziałkowy wieczór upłynął w show-biznesie pod znakiem wielu imprez - odbyła się bowiem premiera "Ukrytej gry", ostatniego filmu Piotra Woźniaka-Staraka, a także prezentacja kolekcji Giambattista Valli dla H&M. To jednak nie wszystko, bo niektóre gwiazdy bawiły się jeszcze na gali "Doskonałość Roku" miesięcznika "Twój Styl". Wśród nich pojawiła się m.in. Olga Bołądź, która zwracała uwagę swoją stylizacją. Nie każda gwiazda zdecydowałaby się na taki look!

Olga Bołądź na gali "Twojego Stylu"

Olga Bołądź zaprezentowała się w granatowej sukience z błyszczącymi wzorami, którą po raz pierwszy miała na sobie w 2016 roku na gali wręczenia Orłów. Prosta i bardzo obcisła kreacja, sięgająca do kolan, mogłaby wyglądać świetnie, gdyby... nie sprawiała wrażenia za małej o kilka rozmiarów! Olga Bołądź napisała na Instagramie, że to jej "ukochana sukienka", więc to tłumaczy, dlaczego wciąż ma ją w szafie.

Olga Bołądź pokazała, jak szykuje się na galę 'Twoje Stylu'Olga Bołądź pokazała, jak szykuje się na galę 'Twoje Stylu' Instagram/olgaboladz_official

Okazuje się jednak, że Olga Bołądź potrafi zamienić wadę w zaletę. Na swoim profilu na Instagramie dodała właśnie post, w którym wyjaśnia powody, dla których założyła tę kreację. Olga Bołądź wpadła właśnie na pomysł, żeby zakładać na salony swoje stare ubrania w ramach #baladzchallenge.

Oto mój challenge, załóż swoją ulubioną sukienkę po raz kolejny na wyjście! Powtarzajmy nasze looki! Wyzywam was, dla matki planety, nośmy nasze rzeczy wielokrotnie! Uwielbiam piękne rzeczy te nowe i te stare i chce je zużywać a nie założyć raz i co dalej? Większość z nas ma pełno ciuchów, które nie wychodzą z mody- to kwestia naszego postrzegania. Wyjdźmy z tych schematów! Potraktujecie przegląd waszej szafy jak przygodę z recyclingiem i przyjmijcie #boladzchallenge
Odkrywajcie swoje ciuchy na nowo. Każdy kto ma ochotę niech się przyłącza i nominuje dalej. Osobiście nominuje osoby które znam i lubię a jak nie znam to podziwiam i cenie??
 

Szanujemy pomysł Olgi Bołądź, sami przecież nosimy swoje ubrania więcej niż raz! Nie jesteśmy jednak pewni, czy noszenie zbyt małych ubrań jest dobrym pomysłem? Marszcząca się na ciele tkanina nie wygląda atrakcyjnie, a do tego ociera się o modową wpadkę. Buty, które wybrała Olga Bołądź też są nieco kontrowersyjnym wyborem. Nie da się ukryć, że na obuwie z klamrami wokół kostek kobiety decydują się wyjątkowo rzadko, bo optycznie skraca nogi. Olga Bołądź jednak już udowodniła, że modowe zasady istnieją dla niej tylko po to, by je łamać.

Olga Bołądź z ukochanej sukienki potrafi zrobić bluzkę, pasującą do dresowych spodni, więc śmiało mogłaby się nazwać królową modowego recyklingu. Zobaczcie, kto jeszcze należy do tej grupy:

Zobacz wideo

KM