"Taniec z Gwiazdami". W piątek na parkiecie zobaczymy Leszka Millera! Zatańczy z wnuczką. Wiemy, jaki taniec

Leszek Miller nie ukrywa, że mocno kibicuje swojej wnuczce w "Tańcu z Gwiazdami". Nic więc dziwnego, że zgodził się wziąć udział w najbliższym odcinku.

Produkcja "Tańca z Gwiazdami" wykazuje się coraz większą kreatywnością i tym razem wcale nie chodzi o dobór uczestników. W najbliższym odcinku na parkiecie zatańczą bliscy celebrytów. Jak udało nam się dowiedzieć, Monika Miller przekonała swojego dziadka do zaprezentowania umiejętności tanecznych w programie.

"Taniec z Gwiazdami". Leszek Miller szykuje się do występu

Monikę Miller i jej dziadka zobaczymy w romantycznym walcu do jednego z największych przebojów grupy The Beatles, czyli "Yesterday". Były premier jest ogromnym wsparciem dla swojej wnuczki. Co tydzień kibicuje jej na widowni programu.

Dziadkowie to moja najbliższa rodzina. Bardzo dużo się od nich nauczyłam. Nie wyobrażam sobie, jakby to było bez nich – powiedziała celebrytka w jednym z wywiadów.

Magdzie Beredzie towarzyszyć będzie mama. Panie zatańczą sambę. Barbara Kurdej-Szatan zaprosiła natomiast na parkiet swojego tatę, który będzie miał okazję sprawdzić się w rumbie. Dodajmy, że każda z gwiazd wystąpi dwukrotnie. Raz z tanecznym partnerem i raz z bliską osobą. Jesteśmy ciekawi, jak sobie poradzą.

Leszek Miller kibicuje Monice w "TZG":

Zobacz wideo