Izabella Scorupco pokazała zdjęcia ze ślubu. W ciepłych słowach zwróciła się do bliskich: Uczyniliście ten dzień magicznym i niezapomnianym

Tydzień temu Izabella Scorupco powiedziała "tak" swojemu partnerowi, Karlowi Rosengrenowi. Modelka opublikowała na swoim Instagramie romantyczne zdjęcia ze ślubu oraz w poruszających słowach zwróciła się do gości weselnych.

Właśnie mija tydzień od tajemniczego ślubu Izabelli Scorupco. Kilka dni temu pisaliśmy, że gwiazda wyszła za mąż za Karla Rosengrena, który jest finansistą związanym z firmą produkującą gry komputerowe. Na ceremonię zaślubin zaproszono tylko najbliższą rodzinę pary młodej oraz ich przyjaciół. To właśnie dzięki nim dowiedzieliśmy się o tym, że 49-latka została mężatką. Sama Scorupco nie pochwaliła się żadnym zdjęciem z wesela. Aż do dzisiaj.

Izabella Scorupco pokazała zdjęcia ze ślubu

Modelka dodała nowe zdjęcia ze swojego ślubu, który odbył się w Hollywood. Izabella tego dnia wyglądała jak prawdziwa księżniczka, a uśmiech nie schodził jej z twarzy. Oprócz romantycznych fotografii opublikowała również wzruszający opis.

Dziękujemy naszym przyjaciołom i rodzinie, którzy uczynili ten ważny dla nas dzień magicznym i niezapomnianym.
 

Pod postem pojawiło się mnóstwo ciepłych słów od fanów Scorupco.

Wow, gratuluję!
Piękna para. Życzę szczęścia.
Wyglądacie przepięknie.

Ślub kolejnej gwiazdy już niebawem:

Zobacz wideo

Jak podoba Wam się suknia panny młodej?

KB

Więcej o: