Izabella Scorupco pokazała zdjęcia ze ślubu. W ciepłych słowach zwróciła się do bliskich: Uczyniliście ten dzień magicznym i niezapomnianym

Tydzień temu Izabella Scorupco powiedziała "tak" swojemu partnerowi, Karlowi Rosengrenowi. Modelka opublikowała na swoim Instagramie romantyczne zdjęcia ze ślubu oraz w poruszających słowach zwróciła się do gości weselnych.

Właśnie mija tydzień od tajemniczego ślubu Izabelli Scorupco. Kilka dni temu pisaliśmy, że gwiazda wyszła za mąż za Karla Rosengrena, który jest finansistą związanym z firmą produkującą gry komputerowe. Na ceremonię zaślubin zaproszono tylko najbliższą rodzinę pary młodej oraz ich przyjaciół. To właśnie dzięki nim dowiedzieliśmy się o tym, że 49-latka została mężatką. Sama Scorupco nie pochwaliła się żadnym zdjęciem z wesela. Aż do dzisiaj.

Izabella Scorupco pokazała zdjęcia ze ślubu

Modelka dodała nowe zdjęcia ze swojego ślubu, który odbył się w Hollywood. Izabella tego dnia wyglądała jak prawdziwa księżniczka, a uśmiech nie schodził jej z twarzy. Oprócz romantycznych fotografii opublikowała również wzruszający opis.

Dziękujemy naszym przyjaciołom i rodzinie, którzy uczynili ten ważny dla nas dzień magicznym i niezapomnianym.

Pod postem pojawiło się mnóstwo ciepłych słów od fanów Scorupco.

Wow, gratuluję!
Piękna para. Życzę szczęścia.
Wyglądacie przepięknie.

Ślub kolejnej gwiazdy już niebawem:

Jak podoba Wam się suknia panny młodej?

KB

Więcej o:
Komentarze (26)
Izabella Scorupco pokazała zdjęcia ze ślubu. W ciepłych słowach zwróciła się do bliskich: Uczyniliście ten dzień magicznym i niezapomnianym
Zaloguj się
 • Gość: Ola

  Oceniono 30 razy 28

  Piękna kobieta, ciągle i niezmiennie

 • Gość: Ela

  Oceniono 18 razy 12

  Fatalne warunki w szpitalach psychiatrycznych całodobowych.Personel wygole nie szanuje pacjentów. Nie raz przejawia przemoc , ignoruje prośby chorych.Lekko i ciezko chorzy są traktowani jak przestępcy.Jedzenie jak do zwierząt bez smaku, nieprzyprawone. Tam może znaleźć się ktoś nam bliski lub nawet my.Ludzi tam nikt nie poważa i nie mają głosu. POMOŻCIE..

 • Gość: Bula

  Oceniono 10 razy 10

  Bogacze biorą ślub co kilka lat a ja utknęłam z pierścionkiem zaręczynowyM póki co 11 lat a ślubu dalej nie ma w planach ... 😏

 • andrzej.duxa

  Oceniono 12 razy 8

  Piękna i Bestia, gość ma ząbki jak Buźka z Bonda

 • starveling

  Oceniono 9 razy 7

  Modelka? A nie czasem przede wszystkim aktorka?

 • Oceniono 6 razy 4

  Piękna Izabela, wspaniała rola w filmie Ogniem i mieczem i nie tylko. Jedna z nielicznych aktorek( w sumie można nazwać Polką) którym się udało za "wielką wodą". Pomimo 49 lat życia i kolejnego małżeństwa życzę im szczęścia!!.100lat!!.

 • Gość: Ania

  Oceniono 3 razy 3

  Ona bardzo ladna a on kwestia gustu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX