Joanna Przetakiewicz pokazała, jak robi jajecznicę. Choć wygląda smacznie, wszyscy patrzą na jej kuchnię. Luksus to mało powiedziane

Joanna Przetakiewicz pokazała już kiedyś swoją londyńską willę. Teraz postanowiła fanom przypomnieć jej wnętrza. Gwiazda nagrała filmik jak robi jajecznicę. Kuchnia nadal robi na nas wrażenie.

Joanna Przetakiewicz uwielbia luksus i klasykę. Podczas publicznych wyjść zawsze prezentuje się nienagannie i wygląda jak prawdziwa gwiazda. Nikogo nie dziwi więc, że pięknie dba o swoje mieszkanie. Właśnie zaprezentowała fanom swoją londyńską kuchnię.

Projektantka nagrała filmik w swojej kuchni w Londynie

Zobacz wideo

Joanna Przetakiewicz pokazała kuchnię 

Niedzielny poranek gwiazda spędziła w kuchni. Wstała wcześnie rano, by przyrządzić jajecznicę. Zrobiła ją zapewne dla swojego ukochanego Rinke Rooyensa. Ten natomiast zanim zjadł śniadanie, nagrał Joannę. Kuchnia Przetakiewicz opływa w luksusy. 

Fani oprócz komplementowania Joanny za zrobienie apetycznego śniadania, zachwycali się kuchnią. 

Przy takim pięknym stole nawet sam chleb ma wyjątkowy smak.
Przepiękna kuchnia.
Jaka piękna kuchnia.

Faktycznie, szachownica na podłodze, czarne, błyszczące się meble i wielkie okno robią wrażenie. Zwróćcie uwagę również na porcelanę w komodzie. Wszystko jest perfekcyjnie ustawione i pięknie dopełnia całość wnętrza. Kuchnia Joanny idealnie wpasowuje się w londyński klimat.

Wystrój jej całego mieszkania zobaczycie TUTAJ. Kilka tygodni temu gwiazda zaprosiła do niego kamery programu "Uwaga".

CW