Hailey Bieber pokazała prezenty od znanych gości. Uwagę przykuwa jednak złota, 18-karatowa obrączka. Piękna to mało powiedziane

Hailey Bieber nadal przeżywa swój ślub z Justinem. Na InstaStories pokazała piękne bukiety kwiatów jakie dostała od znanych projektantów. Zrobiła też zdjęcie swojej obrączce. Śliczna i bardzo droga.

Hailey Bieber i Justin są małżeństwem od dwunastu miesięcy. Huczną imprezę zorganizowali dopiero rok po złożeniu sobie przysięgi w urzędzie stanu cywilnego. Nie zaprosili na nią przedstawicieli żadnych mediów, a paparazzi czyhających w powietrzu przechytrzyli zamawiając specjalny namiot. Od kilku dni jednak oboje uchylają kolejnych rąbków tajemnicy z ceremonii. Tym razem panna młoda pochwaliła się obrączką. 

Hailey Bieber pokazała złotą obrączkę

Na InstaStories modelki pojawiło się zdjęcie dłoni, na której na jednym z palców lśni złota obrączka. Gwiazda zdradziła, że pochodzi od Tiffany'ego. Zagraniczne media z kolei doszukały się informacji, że to 18-karatowa biżuteria. Za takie cacko trzeba zapłacić naprawdę dużo pieniędzy.

Ponadto Hailey pokazała bukiety kwiatów jakie otrzymała od znajomych projektantów. Wśród nich pojawiły się takie od Calvina Kleina, czy Tommy'ego Hifligera. Są naprawę piękne. Zobaczcie sami w przygotowanej przez nas galerii. 

CW

Justin i Hailey lubią dzielić się swoim szczęściem. Na Instagram nagrywają romantyczne filmiki.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (20)
Hailey Bieber pokazała prezenty od znanych gości. Uwagę przykuwa jednak złota, 18-karatowa obrączka
Zaloguj się
 • Gość: gościówka

  Oceniono 5 razy 5

  Niech im się widzie. Ona ładnie wygląda, nie jest plastikowa i przerobiona. Widać, że dowartościowana przez rodziców. Ci co piszą, że jest brzydka, po pierwsze niech spojrzą w lustro. Po drugie, od nadmiaru plastikowych lal niektórym już się miesza w głowie co ładne a co nie.

 • Gość: Ja

  Oceniono 5 razy 5

  Fajnie wyglądają i mam nadzieję ,że będą szczęśliwi. On praktycznie nie miał dzieciństwa, później był zdeptany przez showbiz, więc niech choć teraz mu się wiedzie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 4

  Jak ona jest brzydka, to większość kobiet jaka jest? :/

 • Gość: A

  Oceniono 3 razy 3

  Ah Justin znów jak młody bóg wygląda.. A Heily cóż.. Wygląda fenomenalnie. Nic tylko zazdrościć i życzyć wszystkiego dobrego tej parze.

 • Gość: oko

  Oceniono 2 razy 2

  Przepiękna sesja zdjęciowa tak delikatnej i subtelnej dawno nie widziałam,obyście byli szczęśliwi.

 • Gość: gość

  Oceniono 1 raz 1

  Ich zdjęcia są na prawdę ładne ale co on ma na zębach?!

 • Gość: Sara206

  0

  Ślicznie razem wyglądają, i oby im się udało bo widać że się kochają i wspierają. Ale mnie zastanawia czemu Juss ma obrączkę na lewym ręku? Chyba że to jest zwykły męski pierścionek

 • Gość: pauline

  0

  Tommy Hilfiger*

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX