Marcela Leszczak stroi dziwne miny na zdjęciu z synkiem. Natychmiast skomentował je Misiek Koterski

Marcela Leszczak opublikowała nowe zdjęcie z synem. Natychmiast zauważył je Misiek Koterski. Widać, że byli partnerzy pozostają w dobrych relacjach.

Marcela Leszczak i Misiek Koterski przechodzą trudne chwile. Para śle fanom sprzeczne informacje na temat stanu faktycznego ich związku. Nic więc dziwnego, że każde nowe zdjęcie, jak i komentarz jednej z tych osób wzbudza sporo emocji. Nie inaczej było po tym dodanym przez modelkę w czwartek.

Marcela Leszcze i Misiek Koterski wrócili do siebie?

Plotki na temat ich rozstania pojawiły się kilka dni temu. Aktywne zawsze gwiazdy w mediach społecznościowych zaprzestały wrzucania wspólnych zdjęć. Ponadto "odobserwowali" się na Instagramie, co jeszcze bardziej wzbudziło podejrzenia. 

Chcąc zdementować doniesienia, aktor dodał zdjęcie ukochanej z synkiem, a jej z kolei najnowsze zdjęcie na Instagramie, skomentował słodkimi emotikonami przedstawiającymi serce i pluszowego misia. 

Misiek KoterskiMisiek Koterski screen Instagram / @marcelamargerita

Fryderyk z mamą życzą miłego dnia i udanych zakupów. Btw. my kochamy głupie filtry, najbardziej kiedy zniekształcają twarz i zmieniają głos - opisała post Marcela.

Myślicie, że kryzys (jeśli taki w ogóle był) w ich związku został zażegnany? 


CW

Misiek Koterski lubi pokazywać swojego synka na Instagramie. Zobaczcie jak spędza z nim czas. 

Zobacz wideo
Więcej o: