Isis Gee wystąpiła w "DD TVN"! "Niektórzy próbowali mnie wykorzystać". Dzisiaj prowadzi własny biznes i nadużywa zabiegów medycyny estetycznej

Isis Gee zdobyła w Polsce chwilową popularność. Oprócz blasków fleszy poznała również ciemną stronę show-biznesu. Jak radzi sobie dzisiaj? Opowiedziała o tym w "Dzień Dobry TVN".

Isis Gee, a obecnie Tamara Gee, jeszcze kilka lat temu budziła wiele kontrowersji. Nieżyjący już Robert Leszczyński nazwał wokalistkę na łamach tygodnika "Wprost" transseksualistką. Ostatecznie jednak przegrał sprawę o zniesławienie i musiał przeprosić za swoje słowa. Celebrytka mimo plotek i nieprzychylnych komentarzy postanowiła reprezentować nasz kraj podczas 53. Konkursu Eurowizji w 2008 roku. Jesteście ciekawi, jak radzi sobie dzisiaj?

Isis Gee rozwija markę kosmetyczną

W czwartkowym wydaniu programu "Dzień dobry TVN" został wyemitowany wywiad z Tamarą Gee. Mateusz Hładki postanowił zapytać dawną gwiazdę, czym obecnie się zajmuje. Okazuje się, że 46-latka mieszka w Stanach Zjednoczonych i prowadzi tam własny biznes.

Jestem bardzo zajęta w związku z rozwojem mojej marki kosmetycznej. Przemierzam cały świat. Masa ekscytującej pracy. Prawie każdego dnia wchodzimy z marką na nowe rynki. W wolnym czasie zajmuję się moją muzyką - zdradza.

Jeśli ktoś tęskni za muzykę Gee, mamy dla niego dobrą wiadomość.

Właśnie pracuję nad nowym albumem. Do końca roku będą nagrane pierwsze single.

Jak wspomina Polskę? Bardzo pozytywnie. Twierdzi, że już nie przejmuje się falą hejtu, która się na nią wylała.

Niektórzy próbowali zyskać rozgłos, wykorzystując mnie. Dziś nie żywię urazy. Jestem silniejszą osobą, gdybym wtedy taka była, pewnie inaczej bym sobie z tym radziła. Tak czy inaczej, to nie zostawiło we mnie żadnych trwałych szkód - twierdzi.

Jak wygląda Isis Gee dzisiaj?

46-latka chętnie publikuje swoje zdjęcia w Internecie. Na jej Instagramie można zobaczyć przemianę, jaką przeszła przez te kilka lat. No cóż. Jedno na pewno się nie zmieniło. Tamara wciąż korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Jak oceniacie jej przemianę?

 
 

Nie tylko Tamara postanowiła powiększyć usta:

Zobacz wideo

KB