Julia Wieniawa oceniła rolę Antka Królikowskiego w "Polityce". "Było dużo takich scen szokujących". Aktorowi będzie miło, kiedy to przeczyta

Julia Wieniawa i Antek Królikowski byli parą przez ponad dwa lata. Choć się rozstali, nie toczą medialnej wojny. Co więcej, gdy teraz aktorka miała okazję obejrzeć film "Polityka" z udziałem byłego chłopaka, oceniła jego rolę bardzo pozytywnie.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski byli jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Nie ma co ukrywać, że młoda aktorka sporo na tym związku zyskała. Ostatecznie jednak ich relacja nie przetrwała próby czasu. Rozstali się na początku tego roku. O sobie w mediach do tej pory mówili rzadko, lecz teraz Julia Wieniawa postanowiła ocenić umiejętności aktorskie byłego chłopaka. 

Wieniawa ocenia rolę Królikowskiego w "Polityce"

Chodzi mianowicie o najnowszą produkcję Patryka Vegi, czyli "Politykę". Królikowski w filmie wcielił się w postać Arka, najbliższy współpracownik Alojzego (Janusz Chabior). Wieniawa miała już okazję zobaczyć wspomniany film, więc w rozmowie z Pudelkiem pokusiła się o małą recenzję. Tym samym oceniła też rolę Królikowskiego. I to pozytywnie!

Oglądałam "Politykę". Gruby scenariusz, muszę powiedzieć. Myślę, że było tam sporo fajnych kreacji aktorskich. Antek był świetny, jeśli o to chcesz mnie zapytać. Uważam, że naprawdę dobrze się sprawdził w tej roli. Grabowski był też bardzo dobry. Podobał mi się ten film, choć było dużo takich scen szokujących - stwierdziła.

Jak widać, można się rozstać i żyć w zgodzie. Zaskoczeni opinią Julii?

Patryk Vega uważa, że "Polityka" zmieni wyniki wyborów. Zobacz wideo. 

Zobacz wideo

DH

Więcej o:
Komentarze (38)
Julia Wieniawa oceniła rolę Antka Królikowskiego w "Polityce". "Gruby scenariusz, ale sporo fajnych kreacji aktorskich"
Zaloguj się
 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 19 razy 17

  I znowu świetna informacja! Choć nie przebija tej wcześniejszej, że Julcia umie czytać i nawet ma jedną książkę.

 • ilenka50

  Oceniono 14 razy 14

  No toście znaleźli recenzentkę. Pogratulować!

 • Gość: re

  Oceniono 12 razy 12

  Ktoś tu kiedyś pisał że ona skończyła prestiżowe liceum. Jeśli to prawda, to macie bardzo niski poziom szkół średnich, oceniając po jej zasobie słownictwa i wysławianiu się.

 • cehaem

  Oceniono 9 razy 9

  W przeciwienstwie do drewnianej Julki ze szpiczastym nosem Krolikowski akurat grac potrafi.

 • Gość: Dorota

  Oceniono 8 razy 8

  Trzeba przyznać.ze Antek naprawdę zagrał świetnie Misiewicza ,lubię jego grę aktorską

 • Gość: wójek

  Oceniono 6 razy 4

  dziewczyna coś tam komentuje w sposób infantylny, właściwy dla swojego wieku. problem w tym, czy koniecznie trzeba z tego robić news?

 • Gość: gosć

  Oceniono 4 razy 4

  teraz pewnie żałuje ,że zostawiła go dla Barona, który zostawił ją

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX