Julia Wieniawa oceniła rolę Antka Królikowskiego w "Polityce". "Było dużo takich scen szokujących". Aktorowi będzie miło, kiedy to przeczyta

Julia Wieniawa i Antek Królikowski byli parą przez ponad dwa lata. Choć się rozstali, nie toczą medialnej wojny. Co więcej, gdy teraz aktorka miała okazję obejrzeć film "Polityka" z udziałem byłego chłopaka, oceniła jego rolę bardzo pozytywnie.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski byli jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Nie ma co ukrywać, że młoda aktorka sporo na tym związku zyskała. Ostatecznie jednak ich relacja nie przetrwała próby czasu. Rozstali się na początku tego roku. O sobie w mediach do tej pory mówili rzadko, lecz teraz Julia Wieniawa postanowiła ocenić umiejętności aktorskie byłego chłopaka. 

Wieniawa ocenia rolę Królikowskiego w "Polityce"

Chodzi mianowicie o najnowszą produkcję Patryka Vegi, czyli "Politykę". Królikowski w filmie wcielił się w postać Arka, najbliższy współpracownik Alojzego (Janusz Chabior). Wieniawa miała już okazję zobaczyć wspomniany film, więc w rozmowie z Pudelkiem pokusiła się o małą recenzję. Tym samym oceniła też rolę Królikowskiego. I to pozytywnie!

Oglądałam "Politykę". Gruby scenariusz, muszę powiedzieć. Myślę, że było tam sporo fajnych kreacji aktorskich. Antek był świetny, jeśli o to chcesz mnie zapytać. Uważam, że naprawdę dobrze się sprawdził w tej roli. Grabowski był też bardzo dobry. Podobał mi się ten film, choć było dużo takich scen szokujących - stwierdziła.

Jak widać, można się rozstać i żyć w zgodzie. Zaskoczeni opinią Julii?

Patryk Vega uważa, że "Polityka" zmieni wyniki wyborów. Zobacz wideo. 

Zobacz wideo

DH