Taylor Swift wystąpi na Open'erze! Gwiazda wygadała się, nim organizatorzy podali oficjalną informację o jej koncercie

Taylor Swift podała wystąpi w Polsce podczas jednego z największych polskich festiwali. Mowa o Open'er Festival w Gdyni.

Taylor Swift wystąpi 3 lipca 2020 roku w Gdyni podczas Open'er Festival. Informacja ta trafiła do mediów, nim jeszcze organizatorzy ją ogłosili. Jakim sposobem? Otóż wygadała się sama Taylor Swift. Piosenkarka uwzględniła bowiem koncert w Gdyni, podając na swojej stronie trasę koncertową na nadchodzący rok. 

Trasa koncertowa Taylor SwiftTrasa koncertowa Taylor Swift Screen https://www.taylorswift.com/

Taylor Switft na Open'er Festival

Organizatorzy Open'era już odnieśli się do tych doniesień. Na fanpage'u wydarzenia pojawiła się bowiem już informacja, że Taylor Swift zagra 3 lipca 2020 roku w Gdyni. 

Taylor Swift na Open’erze! Absolutna ikona ostatniej dekady i jedna z najbardziej wpływowych współczesnych artystek na świecie wystąpi w Gdyni! Pierwsza headlinerka festiwalu pojawi się na Orange Main Stage w piątek, 3 lipca! - czytamy we facebookowym wpisie. 

Organiarzy Open'era podają przy tym, że już teraz można kupować bilety i karnety na festiwal. Lista kolejnych artystów, którzy wystąpią na wydarzeniu nadal pozostaje tajemnicą. 

Taylor Swift rozstała się z Harrisem. Będzie nowy hit? Te gwiazdy przekuły złamane serce w największe przeboje

Zobacz wideo

AG 

Więcej o: