Ewelina z "Warsaw Shore" sporo schudła. Pokazała zdjęcia przed i po. Największą zmianę widać na brzuchu. "Aż wstyd mi to dodawać"

Ewelina z "Warsaw Shore" pokazała efekty odchudzania. Brzuch stał się bardziej płaski i zniknęły boczki. Gwiazda zdradziła jednak, że nie osiągnęła tego tylko dietą i ćwiczeniami.

Ewelina Kubiak zdobyła popularność dzięki udziałowi w programie "Warsaw Shore". Na przestrzeni lat, a emisja pierwszego sezonu miała miejsce w 2013 roku, możemy obserwować, jak celebrytka się zmienia. Ewelona zmieniała kolory włosów, styl ubierania, ale przede wszystkim chudła i przybierała na wadzę. Ostatecznie kilka miesięcy temu postanowiła podjąć radykalne kroki i wraz z telewizją MTV stworzyła cykl "Nova ona Evelona", w którym pod okiem kamer zaczęła się odchudzać. Efekt? Spektakularny! Udało jej się zrzucić 16 kilogramów.

ZOBACZ TAKŻEEwelina z "Warsaw Shore" chwali się nowym manicure, a w komentarzach burza. "Masakra, jakby były brudne". Rzeczywiście wygląda to nieestetycznie

Ewelina z "Warsaw Shore" pokazała zdjęcia sprzed metamorfozy

Celebrytka na swoim profilu na Instagramie odważyła się opublikować porównania fotografii sprzed odchudzania i po. Widać na nich, że dużą uwagę skupiła na brzuchu, który kiedyś nie był tak płaski jak teraz. Choć przyznała, że nie jest to zasługa jedynie zdrowej diety i ćwiczeń, to i tak jest z siebie dumna.

Z jednej strony aż wstyd mi to dodawać ale z drugiej czuje się dumna. Jak wiecie, miałam catering, chodziłam na siłkę, ale szczerze, gdyby nie zabiegi lipolaserem nie miałabym takich efektów. Myślę, że więcej wam mówić nie muszę, bo efekt jak dla mnie widać. Wiadomo, że dążę dalej to tego, by mój brzuch był jak najbardziej płaski, ale jeszcze trochę przede mną - napisała Ewelona.
 

Fani są pod wrażeniem nowej sylwetki gwiazdy "Warsaw Shore".

Nie ma się czego wstydzić! Jest rewelacyjnie!
Jaki wstyd. To jest powód do chwalenia się. Każda zmiana na plus jest powodem do dumy, a nie do wstydu.
Wstyd to kraść! Super zmiana na lepsze - czytamy.

My również jesteśmy pod wrażeniem - dobra robota.

Wielu fanów Eweliny zwróciło uwagę, że jej tatuaż na dłoniach się rozmazał. Gwiazda w rozmowie z Plotkiem wyjaśniła, dlaczego tak się stało.

Zobacz wideo

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.