Alicja Szemplińska 4 lata temu zachwyciła Edytę Górniak i wygrała "Hit Hit Hurra!". Teraz wystąpi w "The Voice". Zobaczcie, jak się zmieniła

W "The Voice of Poland" wzięła udział Alicja Szemplińska, która w 2014 roku podbiła serca widzów i wygrała muzyczne show "Hit Hir Hurra!". Jak poszło jej podczas Przesłuchań w ciemno?

Wystartowały nowe programy w jesiennej ramówce TVP. Jednym z nich jest muzyczne show "The Voice of Poland". W 10. edycji w roli jurorów zobaczymy Margaret, Michała Szpaka, Kamila Bednarka oraz Tomsona i Barona. W pierwszym odcinku programu zobaczymy zwyciężczynię "Hit Hit Hurra!", czyli Alicję Szemplińską. To nią zachwycała się niegdyś Edyta Górniak. Jak nastolatka poradziła sobie podczas Przesłuchań w ciemno?

Zwyciężczyni programu "Hit Hit Hurra!" w "The Voice of Poland"

Alicja Szemplińska w 2014 roku wygrała muzyczny program "Hit Hit Hurra!". Miała wówczas 14 lat, a swoim głosem poruszyła nie tylko widzów, ale również i jurorkę - Edytę Górniak. W finałowym odcinku show, nastolatka zaśpiewała utwór Beyonce "Listen", a wzruszona diwa powiedziała:

Alicja, chciałabym, żebyś była moją córką.

ZOBACZ TAKŻE: Pomiędzy jurorami "The Voice of Poland" już doszło do kłótni. Margaret nie może znieść zachowania kolegi. "Poczuł się pewniej"

Po czterech latach od wygranej w "Hit Hit Hurra!" Alicja postanowiła spróbować swoich sił w kolejnym talent show. Tym razem wybrała "The Voice of Poland". Odmieniona i pełnoletnia już Alicja podczas Przesłuchań w ciemno wykonała piosenkę „Scars to Your Beautiful”, którą w oryginale śpiewa Alessia Cara. Już po pierwszych dźwiękach odwrócił się Kamil Bednarek, który był pod wrażeniem jej mocnego głosu. Następnie w tym samym momencie czerwony przycisk nacisnęli Margaret oraz Tomson i Baron. Na koniec dołączył do nich Michał Szpak i w ten sposób Szemplińska podbiła serca wszystkich trenerów. Zobaczcie jej występ.

Zobacz wideo

Do czyjej drużyny zdecyduje się pójść Alicja Szemplińska? Przekonamy się już dzisiaj o godzinie 20:05 w TVP2. Myślicie, że nastolatka ma szansę dojść do finału? Trzymamy kciuki!

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.