Kevin Hart miał wypadek samochodowy. Aktor doznał poważnych obrażeń kręgosłupa [ZDJĘCIA]

Kevin Hart miał wypadek, w którym doznał poważnych obrażeń kręgosłupa. W samochodzie były jeszcze dwie osoby.

Kevin Hart jest znanym amerykańskim aktorem, który zasłynął głównie z ról komediowych. Jak donoszą zagraniczne media, gwiazdor miał bardzo poważny wypadek samochodowy na autostradzie w Calabasas w Kalifornii. Wydarzyło się to w niedzielę wieczorem (1 września) czasu lokalnego. Pojazdem kierował znajomy Kevina, Jared Black. Mężczyzna w pewnym momencie stracił panowanie nad kierownicą. Na skutek tego auto zjechało z trasy i spadło ze skarpy.

Kevin Hart doznał poważnych obrażeń

Okazuje się, że kierowca, Kevin oraz jeszcze jedna osoba, która z nimi podróżowała, przeżyli chwile grozy. Samochód dachował i przez to zostali uwięzieni w środku. Na szczęście udało im się wydostać. Jak podaje portal stacji ABC7, aktor i jego przyjaciel zostali przewiezieni do szpitala i pozostają pod obserwacją lekarzy. Trzecia osoba, choć skarżyła się na bóle, nie została hospitalizowana. Wiadomo, że Hart odniósł poważnych obrażeń kręgosłupa.

Na chwilę obecną trwa śledztwo w sprawie wypadku, aby poznać jego przyczynę. Kalifornijska drogówka zapewnia jednak, że w grę nie wchodzą ani narkotyki, ani alkohol - informuje ABC7.

Na zdjęciach z wypadku widać, że auto zostało całkowicie zmiażdżone i nadaje się jedynie do kasacji. Mamy nadzieję, że aktor szybko wróci do zdrowia.

Śmierć Ledgera łączono z rolą "Jokera". Jakubik po "Wołyniu" miał koszmary. Granie w tych filmach przypłacili zdrowiem

Zobacz wideo

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.