Tragicznie zmarły Paul Walker przyjaźnił się z Vin Dieslem. Teraz ich córki są jak siostry. Wspólne zdjęcie podbija sieć

Córki Paula Walkera i Vin Diesela są przyjaciółkami. Meadow pochwaliła się uroczym zdjęciem z młodszą koleżanką. Fani są wzruszeni ich bliską relacją.

Paul Walker był gwiazdą filmów "Szybcy i Wściekli". Niestety, sześć lat temu zginął tragicznie w wypadku samochodowym. Aktor gościł wówczas na wystawie samochodowej w Santa Clarita, na której zbierano datki dla ofiar tajfunu na Filipinach. Zginął podczas jazdy próbnej nowym Porsche. Jednym z najlepszych przyjaciół Paula był kolega z planu filmowego, Vin Diesel. Gwiazdor bardzo przeżył odejście Walkera. Teraz okazuje się, że ich córki kontynuują poniekąd ojcowską relację.

Meadow Walker i Hania Riley Sinclair są przyjaciółkami

Córka Paula Walkera opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z córką Vin Diesela. Dziewczyny się przytulają i szeroko uśmiechają. Widać, że mają niemalże siostrzane relacje.

Z moim aniołkiem - napisała Meadow.
 

Piękna fotografia bardzo spodobała się internautom.

To najsłodsze zdjęcie, jakie dzisiaj zobaczyłem.
Mega słodkie jesteście.
O rany, dwa urocze aniołki - czytamy.

Trzeba przyznać, że przyjaźń Meadow i Hani są pięknym ukłonem dla przyjaźni ich ojców.

Śmierć Ledgera łączono z rolą "Jokera". Jakubik po "Wołyniu" miał koszmary. Granie w tych filmach przypłacili zdrowiem. Zobacz wideo.

Zobacz wideo

JP