Fanka skrytykowała wygląd Rozenek. "To jest po prostu brzydkie". Małgosi puściły nerwy

Małgorzata Rozenek potrafi zaskakiwać jak mało która gwiazda. Jej ostatnia kreacja oraz fryzura były szeroko komentowana w mediach. "Perfekcyjna" w jednym z komentarzy odniosła się do krytyki fanów.

Małgorzata Rozenek-Majdan od kilku dni bawi się na festiwalu w Sopocie. Na tę okazję zafundowała sobie dość oryginalną fryzurę. Lawendowe warkoczyki jednak nie wszystkim przypadły do gustu. Jej ostatnie zdjęcie na Instagramie wywołało prawdziwą burzę. "Perfekcyjna" wdała się z jedną z fanek w ostrą dyskusję.

Małgorzata Rozenek broni swojego wizerunku

Sporo osób skrytykowało fryzurę Małgosi. Najczęstszym zarzutem był zbyt młodzieżowy wygląd, który rzekomo nie pasuje do jej wieku i wizerunku kobiety z klasą. Również oryginalne stylizacje budziły wśród internautów mieszane uczucia. Jedna z fanek napisała wprost, że festiwalowy wizerunek gwiazdy TVN ma wyłącznie podkreślić to, że jest majętną osobą.

Nie chodzi o wiek, chodzi o styl. To jest po prostu brzydkie. I po co jeszcze do tego Kunderę mieszać? Ale cytat za cytat: "Nigdy nie dowiemy się, dlaczego irytujemy się nawzajem, co sprawia, że ??stajemy się mili lub żałośni. Nasz własny obraz jest naszą największą tajemnicą” Pani wygląd żadnej tajemnicy nie ma. Chodzi tylko o pieniądze - napisała wyraźnie oburzona fanka.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Gosi. W swoim stylu napisała, że zupełnie nie przejmuje się takimi uwagami.

Kochanie, może trudno ci w to uwierzyć, ale kompletnie nie interesuje mnie twoje zdanie na temat mojego wyglądu i naprawdę - nie mieszaj jeszcze do tego moich pieniędzy - napisała Rozenek.

Po chwili dodała też nieco mocniejszy komentarz.

Nie jesteśmy w przedszkolu, to się kochanie nie zachowuj jak gówniara.

Oczywiście wielu internautów stanęło w obronie swojej ulubienicy i gratulowało jej dystansu oraz zabawy wizerunkiem. A co wy sądzicie o warkoczykach Rozenek?

Małgosia wie, co to dobra zabawa. Niedawno była na wakacjach i "ujeżdżała" dmuchanego jednorożca. Nie wszystko jednak poszło po jej myśli:

Zobacz wideo

AD

Więcej o:
Komentarze (321)
Fanka skrytykowała wygląd Rozenek. Zarzuciła jej brak klasy i eksponowanie bogactwem. Małgosi puściły nerwy. "Nie zachowuj się jak gówniara"
Zaloguj się
 • Gość: natka pietruszki

  Oceniono 139 razy 127

  jakim cudem ta kobieta prowadzi program,,project lady''? wytłumaczcie mi to? jak kobieta która się tak zachowuje ,i tak ubiera, może uczyć innych klasy? przecież ona sama jest zaprzeczeniem tego czego wymaga od uczestniczek... poza tym..od jakiegoś czasu ,pani rozenek się przebiera a nie ubiera.

 • Gość: Swen

  Oceniono 151 razy 127

  Przerost formy nad treścią ! Jej styl może nazwać typowym brakiem stylu , a sposób zachowania jest wręcz prymitywny , 5 min już się dawno skończyło !!! 🥴😂

 • Gość: Anna

  Oceniono 107 razy 99

  Gonia nie radzi sobie z inteligentna krytyka.stad ta agresja.A wtedy wychodzi prawdziwa osobowosc....

 • Gość: Iza

  Oceniono 99 razy 85

  Ten tekst o gowniarze to ona pisze do siebie?😀

 • Gość: Gosc

  Oceniono 97 razy 83

  Wielka mentorka,a reakcje z rynsztoka

 • Gość: Gaba

  Oceniono 97 razy 83

  Kobieto opamietaj sie robisz z siebie dziwadlo i to ma byc klasa

 • Gość: Olek

  Oceniono 92 razy 76

  Ona jest po prostu prymitywem!!!zawsze byla I jest po Co o niej piszecie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX