Na ślubie Zborowskiej i Wrony nie brakowało gwiazd. My patrzymy na Cielecką i... odbiera nam mowę. Skromnie, ale stylowo

Za nami ślub Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony. Na pięknej uroczystości nie zabrakło znanych osobistości. Choć show skradła oczywiście panna młoda, to jej goście również prezentowali się zjawiskowo.

13 sierpnia Zofia Zborowska poślubiła Andrzeja Wronę. Ceremonia utrzymana była w tajemnicy aż do momentu, w którym nowożeńcy pochwalili się radosną nowiną w mediach społecznościowych. Wówczas obiegła nas wieść o ich ślubie, a licznie zgromadzeni goście mogli pochwalić się relacją z hucznego weselna na Instagramie. Na ceremonii nie zabrakło gwiazd ze świata show-biznesu.

Przygotowaliśmy dla was wideo ze ślubu Zosi i Andrzeja. Oj, działo się!

Zobacz wideo

Ślub Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony. Kto się pojawił? 

Gości wymieniać można bez końca. Zacznijmy jednak od Magdaleny Cieleckiej, która na ślubie pojawiła się wraz z Bartoszem Gelnerem. Co ciekawe, zdradził ich Robert Kupisz, o czym pisaliśmy TUTAJ. Projektant zaprezentował też kreację aktorki. Dzięki jego relacji mogliśmy dostrzec, że Cielecka w dniu ślubu Zborowskiej i Wrony miała na sobie zieloną sukienkę za kolano. Prostą, ale stylową. Spójrzcie na zdobienie. Te jaskółki dodały elegancji!

 

Zachwycamy się Cielecką, ale nie tylko ona tego dnia prezentowała się zjawiskowo. Anna Lewandowska na tę wyjątkową okazję wybrała czarno-żółtą, asymetryczną sukienkę z odkrytym ramieniem. Jak dla nas - strzał w dziesiątkę. Maja Bohosiewicz? Delikatna, kremowa suknia do samej ziemi. Bomba! Nie zabrakło też Aleksandry Domańskiej, która swoją stylizacją chciała upodobnić się do Beyonce. Czy się udało? Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii, gdzie znajdziecie zdjęcia gości ze ślubu Zborowskiej i Wrony. Kto wyglądał najlepiej? Dajcie znać, jakie są wasze typy.

Dodajmy jeszcze, że wśród gości pojawiła się też Marta Wierzbicka, a dzięki relacji Magdaleny Cieleckiej po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć ją z partnerem. Ups, wydało się? 

Marta Wierzbicka na ślubie Zborowskiej i WronyMarta Wierzbicka na ślubie Zborowskiej i Wrony Instagram/@cielecka_magda.official

DH

Więcej o: