Anna Lewandowska bawiła się na weselu Zborowskiej i Wrony. Jak wyglądała? "Klasa, styl i szyk". To prawda!

Wciąż nie opadły emocje po wczorajszym ślubie Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony. Jak się okazuje, na weselu bawiła się cała plejada gwiazd. Nie zabrakło tam również Anny Lewandowskiej.

O ślubie Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony plotkowano już od jakiegoś czasu. Potwierdzeniem nadchodzącej ceremonii miał być niedawny komentarz Magdaleny Cieleckiej na Instagramie. Rzeczywiście tak było. Para pobrała się wczoraj. Na weselu pojawiła się również Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska znów zadała szyku

Na ślubie Zborowskiej i Wrony nie zabrakło sławnych znajomych pary. Wśród gości bawiła się też Anna Lewandowska. Trenerka pochwaliła się w sieci wspólnym zdjęciem z nowożeńcami.

 
Wzruszona na maksaaaaaa! - czytamy w opisie.

Na tę szczególną okazję "Lewa" ubrała czarno-żółtą asymetryczną sukienkę z odkrytym ramieniem. Jak dla nas - strzał w dziesiątkę. Kreacja podkreśliła nie tylko wysportowaną sylwetkę Ani, ale też jej wakacyjną opaleniznę. Podobnego zdania są jej obserwatorki.

Świetna kiecka!
Przepięknie.
Klasa, styl i szyk - piszą w komentarzach.

Zastanawiacie się czasem, co gwiazdy dają sobie w prezentach? Izabela Janachowska zdradziła w rozmowie z Plotkiem, jakie ma zdanie na temat dawania kopert na ślubie.

Zobacz wideo

Młodej parze raz jeszcze życzymy wszystkiego wspaniałego na nowej, pięknej drodze życia! :)

Więcej o: