Anna Lewandowska pokazała, jak Klara wita Roberta po powrocie do domu. Internauci rozczuleni: To najsłodsze, co dziś zobaczyłam

Anna Lewandowska nie ukrywa, że zawsze rozczula ją widok Klary i Roberta. Na Instagramie pokazała teraz, jak córka wita się z tatą po jego powrocie do domu.

Życie Anny i Roberta Lewandowskich to ciągłe podróże. Z powodu zawodowych obowiązków muszą często odwiedzać najróżniejsze miejsca i nie zawsze udaje im się robić to razem. Podczas nieobecności jednego z rodziców, drugi stara się zajmować Klarą tak, żeby za bardzo nie odczuwała jego braku. Mimo to dziewczynka zawsze tęskni i z radością wita się po powrocie.

Klara Lewandowska pływa w morzu. Ma dopiero 2 lata, a już nabrała sporych umiejętności. Nie mamy wątpliwości, że w przyszłości zostanie sportowcem!

Zobacz wideo

Anna Lewandowska wzruszona widokiem Klary i Roberta

Na Instagramie "Lewej" znalazło się zdjęcie, które zrobiła, gdy jej mąż po raz pierwszy spotkał się z córką po przyjeździe z obozu piłkarskiego. Nie ukrywa, że taki widok zawsze ją wzrusza.

Jeden obraz potrafi zastąpić tysiąc słów... Nasze życie ciągle na walizkach, w samolotach, w podróży. Uwielbiamy powroty do domu - napisała.

Dodała też słowa, jakimi 2-letnia Klara zwraca się wtedy do taty:

Tatusiu, tatusiu - woła do niego.

Pod spodem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani najczęściej przyznają, że również są wzruszeni i nie dziwią się "Lewej", że podzieliła się z nimi tak intymną fotografią:

Bardzo piękne i wzruszające zdjęcie.
To najsłodsze, co dziś zobaczyłam.
Ale to słodkie maleństwo - komentują.

Swoje opinie wyrażają nie tylko fani trenerki, lecz także osoby ze świata show-biznesu:

Przesłodkie - zachwyca się Małgorzata Rozenek-Majdan.
Piękna chwila - dodała Katarzyna Zielińska.

Was też rozczuliło zdjęcie Klary i Roberta?

AW

Więcej o:
Komentarze (113)
Anna Lewandowska zdradziła, jak Klara wita Roberta Lewandowskiego po powrocie do domu. Internauci rozczuleni: To najsłodsze, co dziś zobaczyłam
Zaloguj się
 • majacywszystkogdzies

  Oceniono 50 razy 32

  Aniu, czy stolec był, w jakiej kolejności? Teraz przenieśmy się do królestwa prostaków majdankoworozenkowych, a po chwili wrócimy do księstwa lewandowego.

 • Gość: bn

  Oceniono 40 razy 30

  wszystko na sprzedaz, aby klikalnosc byla wiekksza i wiecej kasy wpadalo od sponsorow

 • lipcowakobieta

  Oceniono 44 razy 28

  Co za bzdury! tylko klara tak wita ojca? żadne inne dzieci nie witaja? jakbyscie mogli to wleźlibyście im w d***.

 • Gość: Lele

  Oceniono 30 razy 26

  Kuba Błaszczykowski ma przynajmniej klasę i dobre serce Niedobrze się robi od oglądania Lewandowskich Oboje żałośni

 • Gość: GOŚĆ M

  Oceniono 30 razy 26

  Zastanawiam się czy Lewandowscy kompletnie odlecieli czy uważają nas za kompletnych debili!? Każde dziecko wita rodzica w ten sposób. Więc nie wiem co w tym tak pięknego??....chociaż wiem..... przecież to Lewandowscy! A u nich wszystko jest nadzwyczajne !!! Masakra!!

 • Gość: ektyn

  Oceniono 23 razy 19

  Mało się nie po,s,r,ałem z tego rozczulenia.

 • Grzegorz Krężel

  Oceniono 21 razy 19

  Miliony dzieci tak witają swoich tatusiów... Pan Lewandowski nie jest w tej kwestii ani trochę wyjątkowy... Ale co pani lewandowska może o tym wiedzieć...

 • Gość: gość

  Oceniono 33 razy 19

  Mało Aniu wciąż mi mało. Wciąż nie jestem pewien czy jesteś naprawdę szczęśliwa. Musisz się bardziej postarać tak aby nie zostawić nam szarakom żadnych wątpliwości.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX