Anna Lewandowska ma boskie ciało, ale jak każda kobieta walczy z cellulitem. Zdradziła swoje sprawdzone sposoby. Fanki: Jesteś doskonała

Anna Lewandowska zdradziła swoje sposoby na redukcję cellulitu. Fanki zachwycają się w komentarzach.

Anna Lewandowska jest jedną z najpopularniejszych trenerek w Polsce. Od wielu lat pracuje nad swoim ciałem i może pochwalić się nienaganną i wyrzeźbioną sylwetką. Jednak mimo tego, że w pocie czoła ćwiczy i bardzo zdrowo się odżywia, to boryka się z problemem, który wielu kobietom spędza sen z powiek. Co to takiego? Cellulit! Lewa też się z nim zmaga, ale ma swoje sprawdzone sposoby, aby pozbyć się nieestetycznej, pomarańczowej skórki.

Anna Lewandowska pochwaliła się zdjęciem w bikini

Żona Roberta Lewandowskiego często chwali się na Instagramie efektami swojej pracy. Jej najlepszą wizytówką jest jej ciało, dlatego nie ma problemu pokazywać się w bikini. Anna opublikowała piękne zdjęcie z wakacji i podzieliła się z fankami sposobami na pozbycie się cellulitu.

Walka z cellulitem nie jest łatwa, a efektów nie będzie widać z dnia na dzień. Na cellulit działa coś, z czym chyba jest największy problem - regularność i systematyczność. A pomyśl, jakie efekty możesz uzyskać, gdyby tak włączyć w tę nierówną walkę ruch i zdrową dietę. Przetestowałam na sobie chyba setki domowych sposobów na redukcję pomarańczowej skórki. Dlatego na blogu opisuje tylko te, które się w znacznym stopniu sprawdziły. O pozostałych sposobach chcę szybko zapomnieć - napisała Lewandowska.
 

Trenerka na swoim blogu poleca m.in. peelingi kawowe, szczotkowanie ciała na sucho i mokro, zimne prysznice czy masaże bańką chińską. Fanki pod postem Lewej zachwycają się jej sylwetką.

Doskonała jesteś!
Piękne zdjęcie. Ach, ten kochany cellulit. Tak mnie pokochał, że odejść nie chce.
Co za ciało! Piękne zdjęcie. A z cellulitem walczę, może teraz bardziej skutecznie.

Anna Lewandowska pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Niedawno wypoczywała wraz ze swoim mężem i Mariną i Wojtkiem Szczęsnymi na słonecznej wyspie Mykonos. Ale tam było luksusowo!

Zobacz wideo

JP