Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub! Pochwalili się zdjęciem z ceremonii. Suknia panny młodej? Przepiękna

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona są już po ślubie.

To już oficjalne! Zofia Zborowska i Andrzej Wrona stanęli na ślubnym kobiercu. Aktorka oraz siatkarz są małżeństwem. Niedawny zagraniczny wyjazd Zofii wraz z przyjaciółkami okazał się jej kilkudniową imprezą panieńską. 

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub

Radosną informacją Zborowska pochwaliła się na Instagramie. Opublikowała zdjęcie z ceremonii i napisała jedynie: 

Taki wtorek.

Zborowska, WronaZborowska, Wrona Instagram

Jak widzicie, Zborowska postawiła na klasyczną, ale przy tym i piękną suknię ślubną. Prosty welon i koronkowe rękawy. Efekt? Szyk i elegancja! W komentarzach pod zdjęciem nowożeńców posypały się już gratulacje, do których również i my się dołączamy! 

Zobaczcie, które gwiazdy także wzięły ślub w tajemnicy: 

Zobacz wideo

Andrzej Wrona i Zosia Zborowska

Zakochani rzadko wypowiadają się w mediach na temat łączącego ich uczucia. Parą są stosunkowo od niedawna. Jeszcze dwa lata temu roku aktorka była w wieloletnim związku z innym partnerem. Z siatkarzem poznała się wiosną 2018 roku na Mazurach, gdzie ten uczestniczył w zgrupowaniu swojej drużyny Onico Warszawa. Jednak pierwsze doniesienia o tym, że aktorka spotyka się ze sportowcem pojawiły się we wrześniu, kiedy to razem bawili się na weselu w Trójmieście. Związek oficjalnie potwierdzili w grudniu. W Boże Narodzenie opublikowali wspólne zdjęcie na Instagramie. O ich zaręczynach dowiedzieliśmy się po koniec maja.