Maja Bohosiewicz bawi się na wieczorze panieńskim w Barcelonie! Znane koleżanki pokazały dużo zdjęć

Maja Bohosiewicz szykuje się do zamążpójścia. Na swoim Instagramie pochwaliła się wycieczką do Barcelony, gdzie wraz z koleżankami bawiła się na wieczorze panieńskim.

Maja Bohosiewicz należy do tych gwiazd, które są bardzo aktywne w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie aktorka ma naprawdę sporą rzeszę fanów, a jej profil obserwuje już ponad 300 tysięcy osób. Całkiem niedawno Maja wyznała w sieci, iż rozpoczyna przygotowania do zamążpójścia. Wybrała się już do salonu sukien ślubnych, a pierwszymi przymiarkami pochwaliła się oczywiście na Instagramie. Teraz okazuje się, że wesele gwiazdy zbliża się wielkimi krokami. Maja bowiem wyruszyła wraz z przyjaciółkami na wycieczkę do Barcelony, gdzie prawdopodobnie odbył się jej wieczór panieński. 

Zobacz wideo

Maja Bohosiewicz świętuje swój wieczór panieński w Barcelonie? 

Wnioskować możemy to po relacjach, jakie jej najbliższe koleżanki, zamieściły w mediach społecznościowych. Okazuje się, że w Barcelonie wraz z Mają jest także jej siostra, Sonia, a także Zofia Zborowska oraz Olga Frycz. Panie mają na sobie bluzy ze złotym napisem "Bride Squad", który w polskim tłumaczeniu oznacza "ekipa panny młodej". Co jednak najciekawsze, tylko Maja posiada bluzę z napisem "Bride", czyli po prostu "panna młoda". 

Kolejnym dowodem na to, że był to wieczór panieński Mai Bohosiewicz, jest fakt, iż kilka tygodni temu aktorka pytała swoich obserwatorów o to, które miejsca na imprezę polecają oni właśnie w Barcelonie. 

Zobaczcie więc galerię, gdzie znajdziecie zdjęcia, jakimi pochwalił się "Bride Squad" Mai Bohosiewicz. Myślicie, że ceremonia ślubna aktorki również zostanie upubliczniona w sieci? 

DH

Więcej o:
Komentarze (15)
Maja Bohosiewicz bawi się na wieczorze panieńskim w Barcelonie! Znane koleżanki pokazały dużo zdjęć
Zaloguj się
 • Gość: koko szanel

  Oceniono 17 razy 15

  Nikogo nie interesuje ten temat, dwa komentarze. Żal Pani Mai, a tak się starała...I tych pań obok też szkoda.... stylizowały się od rana, nawet kostki odsłoniły, na modę nastolatków. I nic ?!

 • Gość: 77777

  Oceniono 19 razy 13

  Banda idiotek

 • Gość: ola

  Oceniono 15 razy 9

  wieczór panieński u baby z dziećmi i konkubinem jeszcze noc poślubna do kompletu i welon na głowie ,obłuda

 • Gość: mania

  Oceniono 7 razy 7

  jakżesz INTELIGENTNIE wyglądają z tymi wywalonymi jęzorami, tak pięknie niepełnosprytnie ...

 • Gość: amp

  Oceniono 5 razy 5

  Napis Tepe Dzidy na czerwono bylby swietny, Bride Squad na zloto brzmi jak wiocha

 • Gość: Puella

  Oceniono 5 razy 5

  idiotyczny artykuł, w stylu Plotka, typowy badziew - gdzies była impreza i dwie osoby zamieściły zdjęcia a trzy osoby skomentowały czyli "internauci powiedzieli, że był sztos".

  To że ktos leci na impreze to rozumiem, ale jak głupim trzeba być, żeby czytać takie artykuły na Plotku.

  Ciekawe co ludźmi kieruje i czy ktoś w ogóle te śmieci czyta... :)

 • Gość: 7,m

  Oceniono 4 razy 4

  Gdzie zdjecie majtek, pupy badz ciazowego brzuszka? Poprawcie sie bo poziom leci na leb na szyje

 • Gość: Tortura

  Oceniono 3 razy 3

  Na jednej fotce (od zborowskiej) jedna wyglada prawie jak Kourtney K.

 • Gość: Aldona

  Oceniono 2 razy 2

  zazdroszczę! Mnie i moje koleżanki nie było stać żeby naszej przyjaciółce zrobić taki wypad, ale za to pojechałyśmy do Leszna latać w tunelu aerodynamicznym i też się świetnie bawiłyśmy. Ważne jest z kim się jedzie a to gdzie to już mniej ważne :) Pozdrawiam :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX