Maja Bohosiewicz bawi się na wieczorze panieńskim w Barcelonie! Znane koleżanki pokazały dużo zdjęć

Maja Bohosiewicz szykuje się do zamążpójścia. Na swoim Instagramie pochwaliła się wycieczką do Barcelony, gdzie wraz z koleżankami bawiła się na wieczorze panieńskim.

Maja Bohosiewicz należy do tych gwiazd, które są bardzo aktywne w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie aktorka ma naprawdę sporą rzeszę fanów, a jej profil obserwuje już ponad 300 tysięcy osób. Całkiem niedawno Maja wyznała w sieci, iż rozpoczyna przygotowania do zamążpójścia. Wybrała się już do salonu sukien ślubnych, a pierwszymi przymiarkami pochwaliła się oczywiście na Instagramie. Teraz okazuje się, że wesele gwiazdy zbliża się wielkimi krokami. Maja bowiem wyruszyła wraz z przyjaciółkami na wycieczkę do Barcelony, gdzie prawdopodobnie odbył się jej wieczór panieński. 

Zobacz wideo

Maja Bohosiewicz świętuje swój wieczór panieński w Barcelonie? 

Wnioskować możemy to po relacjach, jakie jej najbliższe koleżanki, zamieściły w mediach społecznościowych. Okazuje się, że w Barcelonie wraz z Mają jest także jej siostra, Sonia, a także Zofia Zborowska oraz Olga Frycz. Panie mają na sobie bluzy ze złotym napisem "Bride Squad", który w polskim tłumaczeniu oznacza "ekipa panny młodej". Co jednak najciekawsze, tylko Maja posiada bluzę z napisem "Bride", czyli po prostu "panna młoda". 

Kolejnym dowodem na to, że był to wieczór panieński Mai Bohosiewicz, jest fakt, iż kilka tygodni temu aktorka pytała swoich obserwatorów o to, które miejsca na imprezę polecają oni właśnie w Barcelonie. 

 

Zobaczcie więc galerię, gdzie znajdziecie zdjęcia, jakimi pochwalił się "Bride Squad" Mai Bohosiewicz. Myślicie, że ceremonia ślubna aktorki również zostanie upubliczniona w sieci? 

DH

Więcej o: