Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner RAZEM na ślubie Zborowskiej i Wrony. Zdjęciem pochwalił się... Robert Kupisz

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub. Na uroczytości pojawili się między innymi Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner. Czy to oznacza już oficjalne potwierdzenie ich związku? Chyba tak!

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona powiedzieli sakramentalne "tak". Na ceremonii zaślubin nie zabrakło kilku dobrze znanych nam twarzy. Wśród nich Magdalena Cielecka oraz Bartosz Gelner. Już od dłuższego czasu plotkuje się na temat ich związku, a fakt, że pojawili się razem na weselu Zborowskiej i Wrony może oznaczać tylko jedno. Te plotki nie były wyssane z palca!

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner na ślubie Zborowskiej i Wrony

Bo choć dzieli ich 16 lat różnicy (aktorka ma 47 lat, jej nowy partner 31 lat), to fakt ten nie stanowi dla nich problemu. Niedawno okazało się, że wspólnie wyjechali na wakacje, a teraz w swoim towarzystwie bawili się na weselu Zborowskiej i Wrony. Co ciekawe, zdjęciem z Cielecką i Gelnerem pochwalił się na Instagramie Robert Kupisz. 

 

Czy takie zdjęcie sprawi, że lada moment Cielecka i Gelner pokuszą się o oficjalny komentarz? Być może tak będzie. Jednak możliwe też, że para zechce trzymać swój związek z dala od mediów, a tym samym ich wspólnego wyjścia na ściankę nigdy się nie doczekamy. My jednak będziemy na bieżąco śledzić ich losy i oczywiście was informować. Waszym zdaniem, pasują do siebie? 

Będąc w temacie ślubu Zborowskiej i Wrony, dodajmy, że Cielecka zapewniła swoim obserwatorom obszerną relację z tego wydarzenia. Na InstaStory opublikowała film, na który to jednak nie młoda para, a ich pies zwraca największą uwagę. Również był elegancko ubrany, co wyglądało przeuroczo: 

Ślub Zborowskiej i WronyŚlub Zborowskiej i Wrony Instagram

Sekretne śluby gwiazd to wcale nie rzadkość!

Zobacz wideo

DH 

Więcej o: