Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner RAZEM na ślubie Zborowskiej i Wrony. Zdjęciem pochwalił się... Robert Kupisz

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub. Na uroczytości pojawili się między innymi Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner. Czy to oznacza już oficjalne potwierdzenie ich związku? Chyba tak!

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona powiedzieli sakramentalne "tak". Na ceremonii zaślubin nie zabrakło kilku dobrze znanych nam twarzy. Wśród nich Magdalena Cielecka oraz Bartosz Gelner. Już od dłuższego czasu plotkuje się na temat ich związku, a fakt, że pojawili się razem na weselu Zborowskiej i Wrony może oznaczać tylko jedno. Te plotki nie były wyssane z palca!

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner na ślubie Zborowskiej i Wrony

Bo choć dzieli ich 16 lat różnicy (aktorka ma 47 lat, jej nowy partner 31 lat), to fakt ten nie stanowi dla nich problemu. Niedawno okazało się, że wspólnie wyjechali na wakacje, a teraz w swoim towarzystwie bawili się na weselu Zborowskiej i Wrony. Co ciekawe, zdjęciem z Cielecką i Gelnerem pochwalił się na Instagramie Robert Kupisz. 

Czy takie zdjęcie sprawi, że lada moment Cielecka i Gelner pokuszą się o oficjalny komentarz? Być może tak będzie. Jednak możliwe też, że para zechce trzymać swój związek z dala od mediów, a tym samym ich wspólnego wyjścia na ściankę nigdy się nie doczekamy. My jednak będziemy na bieżąco śledzić ich losy i oczywiście was informować. Waszym zdaniem, pasują do siebie? 

Będąc w temacie ślubu Zborowskiej i Wrony, dodajmy, że Cielecka zapewniła swoim obserwatorom obszerną relację z tego wydarzenia. Na InstaStory opublikowała film, na który to jednak nie młoda para, a ich pies zwraca największą uwagę. Również był elegancko ubrany, co wyglądało przeuroczo: 

Ślub Zborowskiej i WronyŚlub Zborowskiej i Wrony Instagram

Sekretne śluby gwiazd to wcale nie rzadkość!

Zobacz wideo

DH 

Więcej o:
Komentarze (47)
Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner RAZEM na ślubie Zborowskiej i Wrony. Zdjęciem pochwalił się... Robert Kupisz
Zaloguj się
 • harnas2001

  Oceniono 32 razy 20

  Ludzie,co jest z wami? Dwoje ludzi sie mocha,biora slub,trzeba I'm zyczyc wszystkiego najlepszego a nie zlozeczyc.

 • Gość: Dla

  Oceniono 22 razy 14

  No i świetne Magda

 • annan11

  Oceniono 8 razy 8

  mój partner tylko 11 lat młodszy i proszę spojrzeć na Polaków w moim wieku (skończyłam 50tkę)........ tragedia co i to bez względu na status, pozycję intelekt.....

 • harnas2001

  Oceniono 12 razy 8

  DUZO SZCZESCIA,ZDROWIA,MILOSCI,CIERPIWOSCI,WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO-GRATULACJE

 • Gość: Kalina

  Oceniono 7 razy 7

  I bardzo dobrze! Nie tylko faceci mogą mieć młodsze partnerki. Super Pani Magdo!

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  Nareszcie ktoś go podkarmił!

  Btw wszystkiego dobrego dla nich

 • Gość: Ola

  Oceniono 10 razy 4

  Suuuper! Świetni aktorzy! Kibicuje

 • Gość: z otoczenia

  Oceniono 20 razy 4

  A kilka dni temu Zośka płakała, że suczka Wiesia jest ciężko chora i musi wydać sporo kasy by ją ratować. Teraz chorego pieska Wiesię ubrała w sukieneczkę prawie ślubną ??? Czy z Brazylii przyleciała Hanka ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX